ההצהרה הרשמית של הגופים השותפים באירוע התקיימה בתחילת החודש במהלך אירוע תקשורתי של CES ובשיתוף MGM Resorts International באתר הבנייה אשר היה בעבר מקום משכנו של המועדון LAX Nightclub. ספינת הדגל של רשת המשחקים האלקטרוניים הגלובלית ההולכת וצומחת הושקה בשנה שעברה, ובעקבותיה פורסם כי רשת המסעדות ThinkFoodGroup של השף חוזה אנדרה הצטרפה למיזם ותפתח לראשונה תפריט אוכל ומשקאות ברוח ה-ESPORTSהאולם, ובו מספר קומות, יכלול בימת תחרות, קיר וידאו המואר בלד, מושבים טלסקופיים, תחנות משחק יומיות, יכולת זרימת מידע יוצאת דופן ואולפני הפקה באיכות טלוויזיונית. כל אלה יחברו יחדיו ליצירת יעד האליפות האולטימטיבי לתעשייה הצעירה והצומחת. 

"זיהינו זה מכבר כיצד הספורט האלקטרוני גדל בקצב מואץ ואת מסלול התקדמותו ברחבי העולם", אמר סטיב זאנלה, נשיא נכסי הליבה בלאס וגאס של חברת MGM Resorts. "זה נפלא לראות את האופן שבו התחום מקבל הכרה ואנו, ב- MGM Resorts, נחושים להביא אותו אל תוך החברה כולה, לא רק כאן באירוע בלאס וגאס אלא ברחבי ארה"ב והעולם כולו". 

השותפות חשפה גם את האירוע המתוכנן הבא שלה - Esports Arena Drive – משאית של 18 גלגלים בגובה 80 רגל ובמשקל 35 טונות אשר, שלא כמו כלי רכב המוכר במשחקי מחשב, נפתחת באמצעות לחיצת כפתור והופכת לבמת תחרות הכוללת את כל מתקני ההפקה ומתחם VIP על הגג. המשאית תגיע בפברואר ל-Daytona 500 לטורניר ענקי וחוויית מעריצים במה שמוגדר אחד מאירועי הצפייה הגדולים במדינה. אל תופתעו אם תראו את המשאית שבה ללאס וגאס באביב לאירוע הפתיחה החגיגי.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת