מחירי הדלק בנוואדה שוב בעליה וביום שני הגיע המחיר הממוצע ל-3 דולרים, בפעם הראשונה מאז 2015. המחוזות וושואו וקלארק שילמו למעלה מ-3 דולרים לאחר עליית המחירים של סופ"ש, המחיר הגבוה ביותר מאז ספטמבר 2015. בלאס וגאס המחיר הממוצע עומד על 3 דולרים, בצפון לאס וגאס הממוצע הוא 2.99 דולרים, בהנדרסון – 3.01 דולרים, ברינו – 3.13 דולרים, בספארקס – 3.19 דולרים, בקארסון סיטי – 2.84 דולרים, ובאלקו – 2.75 דולרים. ברמה הלאומית, הממוצע הוא 2.66 דולר לדלק רגיל – עלייה מהממוצע אשתקד שעמד על 2.32 דולר. בעוד שעונת תיירות הקיץ כבר בפתח, AAA מדווח כי המחירים ימשיכו לעלות לקראת יום הזכרון ב-28 במאי. מחירי השיא יהיו כנראה בין יום הזכרון לבין יום העבודה, חופשת סופ"ש האחרונה של הקיץ.

המחירים בנבאדה זינקו ב-8 סנטים בשבוע, בעוד בתי הזיקוק בארה"ב ממשיכים בפעולות התחזוקה העונתיות שלהם. זוהי העונה שבה בתי הזיקוק עוברים מייצור תמהיל דלקים של חורף למכירת תמהיל דלקים של קיץ – דלק מזוקק יותר ונקי יותר לסביבה, אך גם יקר יותר. 

גם למחירי הנפט ישנה השפעה על מחירי הדלק- ביום שני נמכרה חבית נפט גולמי ב-65 דולרים. מחירי הנפט מאמירים בעקביות מאז הקיץ שעבר, אז עמד מחיר חבית על כ-40 דולרים בלבד. המחירים בנבאדה מושפעים גם מביקוש גבוה בשל ריבוי נסיעות ומעברים מרובים לדרום נבאדה.

בשנת 2015, מחיר השיא של מעל ל-3 דולרים בנבאדה היה בעיקר בשל הפיצוץ שארע בבית הזיקוק  Exxon Mobil's בלוס אנג'לס, אשר דחף את מחירי הדלק בלאס וגאס מ-2.20 דולרים בפברואר ל-3.20 דולרים במאי 2015. 

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת