מחפשים לקנות בית בסקרמנטו, קליפורניה? ובכן, אם אתם תומכים בדונלד טראמפ, לפחות בעלת בית אחת הודיעה כי היא לא רוצה למכור לכם את ביתה.


מוכנה למכור, אבל רק למי שחושב כמוה. אילוסטרציה


בעלת הבית הציבה את התנאי בבירור לסוכנת הנדל"ן שלה, אליזבת' וויינטראוב, כך לפי ערוץ החדשות של סקרמנטו.

וויינטראוב סיפרה על הבקשה לערוץ, וציינה כי קשה לסנן רוכשי בית אפשריים על בסיס השתייכותם הפוליטית.  "אנחנו יכולים לשאול מישהו איך הם הצביעו, אבל הם לא חייבים להגיד לנו," היא אמרה. הבית היה בבעלות משפחת המוכרת במשך מספר עשורים. כעת האישה, ששמה לא פורסם, רוצה למכור - כל עוד הקונה מחזיק בדעות פוליטיות דומות לשלה.

למרות החלטתה, יתכן כי מהלך זה אינו חוקי, אמר עורך הדין אלן סויר. הפליה על בסיס דעה פוליטית היא "תנאי משפטי לא חוקי שמפר את חופש ההתאגדות ואת זכויות התיקון הראשון לחוקה," הוא אמר. "לאנשים יש את הזכות להאמין במה שהם רוצים להאמין," הוסיף סויר, "והם לא צריכים להיות מוגבלים על בסיס זה כשהם רוכשים נכסים."


איל הנדל"ן והנשיא יצליח לרכוש ממנה את הבית? הנשיא טראמפ


החוק לדיור הוגן אוסר על בעלי בתים להפלות רוכשים אפשריים על בסיס גזע, דת, מין, נכות, מצב משפחתי, או לאומיות- אבל לא אומר דבר על העדפה פוליטית. על אף שממנה יצאו הנשיאים ריצ'רד ניקסון ורונלד רייגן, "המדינה הזהובה" תמכה בדמוקרטים לנשיאות בבחירות בשנים האחרונות. ג'ורג' בוש האב, שנבחר בשנת 1988, הוא המועמד הרפובליקני האחרון שזכה לרוב במדינה.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת