חברי חבר המושבעים נשלחו לביתם לסוף שבוע ארוך ביום חמישי זאת לאחר ששמעו במשך 10 שבועות את העדויות המזעזעות נגד יוסלין אורטגה, בת 55, שהואשמה ברצח שני ילדים שהיו תחת חסותה, באמצעות סכין מטבח.

ליאו קרים, בן שנתיים, ואחותו לוסיה, בת שש, שוספו שוב ושוב ולאחר מכן הושארו לדמם למוות באמבטיה בביתם באפר וסט סייד ב- 25 באוקטובר 2012. אורטגה החלה לחתוך את עצמה בצוואר כשהאמא, מרינה קרים, חזרה לביתה עם הילד האמצעי שלה וגילתה את הטבח.


יוסלין אורטגה (סטיבן הירש)


הסנגורים של אורטגה טענו שהאומנת היתה במצב פסיכוטי והאמינה ש"השטן" ציווה עליה להרוג את הילדים. התובעים, מצדם, הצביעו על ממצאים רבים שמצביעים על כך שאורטגה תכננה את הטבח מראש, זאת כדי שהאמא תחווה את ההלם והכאב המרביים, תוך כדי שהיא דואגת שמישהו ידאג למשפחתה שלה (של אורטגה).לטענתם, בשבועות שאחרי הרציחות, חשפה אורטגה לפסיכולוגית ולפסיכיאטר את המניע האמיתי שלה: האם השאירה אותה מותשת על ידי כך נתנה לה יותר מדי עבודה, ולכן היא הרגה את הילדים כנקמה.

המושבעים יתבקשו להחליט אם אורטגה היתה חולה בנפשה עד כדי כך שלא יכלה להבין את השלכות מעשיה. בכל מקרה היא תועבר לבית חולים פסיכיאטרי. אם היא תמצא אשמה היא תשלח לריצוי מאסר עולם.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת