המיקום ובו אתם נרשמים בבקשתכם לגרין קארד או לבקשת אזרחות אמריקאית יכול להוות גורם משמעותי לזמן ההמתנה להליך מורכב וארוך זה. לפי הנתונים של שרותי האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS), זמן עיבוד הנתונים לבקשות גרין קארד ובחינות טפסי הבקשה השונים יכולים להשתנות באופן דראסטי באזור דרום פלורידה, גם אם מרכזי העיבוד נמצאים במרחק מיילים ספורים.מרכזי עיבוד הבקשות אינם שווים. חלק מהם יכולים לעבור ולבדוק את הבקשות לעיתים בחצי מהזמן מאחרים, לפי חברת Boundless המנחה מהגרים בלתי חוקיים לקבלת גרין קארד באמצעות הליך הנישואין. החברה כאמור ניתחה את נתוני זמן העיבוד והביצוע של המרכזים האלו ומצאה מספר אי התאמות משמעותי. לדוגמה, Kendall Field Office הפועל בעבור USCIS בכתובת 14675 SW 120th St.  ממוקם רק כ- 14 מיילים ממקומו של מרכז נוסף מקביל אליו Miami Field Office המצוי בכתובת 8801 NW Seventh Ave. המעבד בקשות לאזרחות וטופסי בקשה לגרין קארד 6 חודשים מהר יותר מהמרכז הראשון שצוין, וזאת לפי המידע של ה USCIS. אך, מגישי בקשה חייבים להגיש את הבקשות השונות למרכז המשויך לאזור מגוריהם.

ממוצע זמן הבדיקות והעיבוד בעבור בקשה לגרין קארד ברחבי ארה"ב הוא מעט למעל 9 חודשים. בעבור בקשת אזרחות, מדובר בזמן דומה שאורכו 9 חודשים.

המשרדים במרחב מיאמי וב-Oakland Park field יחזיקו אתכם בזמן ההמתנה הארוך ביותר. מדובר בסניפים האיטיים ביותר בעיבוד הבקשות הראשוניות בעבור גרין קארד ואזרחות.

לפניכם זמני העיבוד השונים:
1. במיאמי, זמן העיכוב הוא קרוב ל כ17 חודשים בעבור גרין קארד וקרוב ל 15 חודשים לאזרחות.

2. ב-Oakland Park's office בכתובת 4451 NW 31st Ave.
זמן ההמתנה עומד על כ 16 חודשים בעבור גרין קארד וכ 15 חודשים בעבור בקשת אזרחות בדומה למיאמי

3. ב-Hialeah's field office בכתובת 5880 NW 183rd St.
זמן ההמתנה לוקח כ 12 חודשים לבדיקת בקשות גרין קארד וזמן דומה לזמן הממוצע הלאומי לעיבוד בקשת אזרחות.

4. ב-Kendall's field office הזמן עומד על 10 חודשים בעבור בדיקת טפסי גרין קארד – שהוא הזמן המהיר ביותר בדרום פלורידה ו 12 חודשים בעבור בדיקת טפסים לבקשת אזרחות.

5. - West Palm Beach's field office בכתובת 9300 Belvedere Rd. שבאזור Royal Palm Beach  זמן עיבוד בקשות גרין קארד לוקח כ 11 חודשים. בקשות אזרחות מעובדות במרכז זה בקצב המהיר ביותר באזור פלורידה בקצב של 8 חודשים שהוא גם נמוך מהממוצע הלאומי.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת