החברה המפעילה מדד נדל"ן ברשת, מקימה עתה תכנית המכונה Zillow Instant Offers, במסגרתה מוכרים מעלים מידע אודות הבתים שלהם ומקבלים הצעות ישירות מהמשקיעים המקומיים, בתוך 48 שעות. המוכרים מקבלים גם הערכה לגבי שווי השוק של הבית מאחד הסוכנים, מה שמאפשר להם להחליט באופן מיידי, בין מכירה מהירה, לבין מכירת הבית לאט יותר, בדרך המסורתית.כעת מתכוונת זילואו להתחיל לשחק גם את תפקיד המשקיע, ולהתמודד על בתים בלאס-וגאס ופניקס ולהשתמש לצורך כך בכסף המזומן מהמאזן העסקי שלה, כדי לממן רכישות. בראיון טלפוני, תיאר מנהל המכירות הראשי ג'רמי וואקסמן את התכנית כניסוי בשלב זה והעריך שבדרך זו החברה תהיה בעלים של בין 300 לכ-1,000 בתים, עד סופה של השנה.


שלא כמו בשיטת רכישת הבתים המסורתית, שבה מוכרם משלמים עמלה בלבד, זילואו מתכננת להרוויח מכך, שהיא תחייב מוכרים בתעריף מסויים, בנוסף לעמלת הסוכן המקובלת. וואקסמן אמר, שרוב בעלי הבתים המשתמשים באינסטנט אופר – "ההצעה המיידית", אכן מוכרים את בתיהם בדרך המסורתית הישנה, אבל אנשים אוהבים שיהיו להם כמה ערוצי פעולה לבחירה. לדבריו "מה שדחף אותנו לפעילות החדשה הזו הוא הביקוש מצד המוכרים".

זילואו מצטרפת למרחב שבו פעילות כמה חברות המנצלות פלטפורמות טכנולוגיות המאפשרות קבלת החלטות מהירה לרכישת בית.  Opendoor ו-OfferPad מנהלות עסקים דומים.
כדי להפעיל את הפעילות החדשה שלה, זילואו שכרה את שירותיו של אריק פרוואר, מנהל לשעבר בחברה שעסקה במכירת בתים חד משפחתיים - landlords Colony Starwood Homes and Invitation Homes.


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת