בעוד פחות מחודשיים, תצומצם מידת המקסימום של מזוודות כבודת היד (Carry on) בטיסות של חברות התעופה וירג'ין אמריקה ואלסקה איירליינס, ב-32 אחוז. נראה שהטסים בתדירות גבוהה עם חברות אלה ידרשו לרכוש מזוודת כבודת יד קטנה יותר.

נכון להיום, אין חוק פדרלי שמגביל את מידות מזוודות כבודת היד

חברות התעופה מוסרות, כי ההגבלות החדשות צפויות להשוות את מידת מזוודות כבודת היד שניתן להעלות לטיסות של החברה, עם מידות המקסימום של החברות המתחרות. החל ב-4 ביוני, יעמוד אורכן המקסימלי של מזוודות כבודת היד על 22 אינץ', רוחבן המקסימלי יעמוד על 14 אינץ' ועוביין המקסימלי יעמוד על 9 אינץ'. אלה הן מידות המקסימום בחברות התעופה דלתא, יונייטד ואמריקן, שקובעות את הסטנדרטים, כחברות המובילות בענף התעופה. נכון להיום, אין חוק פדרלי שמגביל את מידות מזוודות כבודת היד.

עד כה, אפשרה אלסקה איירליינס להעלות למטוס מזוודות כבודת יד שאורכן המקסימלי הוא 24 אינץ', רוחבן המקסימלי הוא 17 אינץ' ועוביין המקסימלי הוא 10 אינץ'. וירג'ין הגבילה את המידות החיצוניות של המזוודה לעד 51 אינץ'; גודל דומה לזה שדרשה אלסקה איירליינס.

בשנת 2016 נרכשה וירג'ין אמרירה על ידי חברת האם של אלסקה איירליינס, אלסקה אייר גרופ. האיחוד עם וירג'ין אמריקה מתחיל להתגבש, כשכל ההזמנות שמתבצעות תחת מותג וירג'ין אמריקה יועברו למערכת של אלסקה איירליינס עד ה-25 באפריל. בנוסף, כל שערי הטרמינל של וירג'ין אמריקה, אתרי האינטרנט ואפליקציות הטלפון החכם ישולבו ויומרו לאלה של קבוצת אלסקה איירליינס, עד לתאריך האמור.

פעילותה של חברת וירג'ין אמריקה, שייסד ריצ'ארד בראנסון, תסתיים בשנה הבאה, כשסמלי הלוגו שעל מטוסיה יוחלפו באלה המופיעים על מטוסי אלסקה איירליינס. 

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת