החשוד ברצח 4 בני אדם במסעדה בנאשוויל נעצר לפני שעות ספורות כשהוא נוהג במכונית ב.מ.ו גנובה. טרוויס רנקין בן ה-29 נעצר בשעות הצהריים על ידי משטרת נאשוויל באזור מיוער בסמוך  לשדרת Old Hickory, לא רחוק מדירתו.מידע מאזרח הוביל למעצר החשוד שאחריו התנהל מרדף החל משעות הבוקר המוקדמות של אתמול. כוחות הביטחון עקבו אחריו כאשר נכנס לאותו אזור מיוער, שם זיהו את פניו ומיד לאחר מכן הגיחו אליו וציוו עליו לשכב על הקרקע.  על פי הדיווחים הוא ציית לדרישה באופן מידי ונלקח כשהוא אזור לתחנת משטרת המחוז, שם הוא ביקש עורך דין וסירב למסור הצהרה מטעמו. בהמשך הועבר לבית החולים לבדיקה שגרתית שם הוא שוהה ברגעים אלו. כשזו תסתיים, רנקין יועבר לבית המעצר באשמת ארבעה מעשי רצח. 

בעת מעצרו, רנקין נשא עליו תיק לטיולים אשר הכיל בתוכו כלי נשק, תחמושות, נרתיק אקדח ופנס. מוקדם יותר גילו הרשויות כי טרם אירוע הירי, הוא גנב כלי רכב מסוג ב.מ.ו  מסוכנות רכב וכשהוא אותר על ידם, נוהל אחריו מרדף. 

כאמור, הפרשה החלה כאשר רנקין נכנס חמוש במה שנראה ברובה ואקדח, לתוך מסעדת WAFFLE HOUSE שנמצאת באנטיוך, פרבר של נאשוויל, מעט לפני 3:30 בלילה. המשטרה המקומית דיווחה כי הוא פתח באש אל עבר הסועדים, ממנה נהרגו 4 במקום והוסיפה כי אחד הסועדים נאבק ביורה, נטרל אותו מנשקו והבריח אותו מהמקום.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת