בערב שבת רובנו מרגישים את החוסר במשפחה הקרובה, גם אם אנחנו חילונים רווקים או משפחות, על ארוחת השבת אין אנו מוותרים ואין דבר יותר טוב מאשר לקבל את השבת בארוחה חגיגית עם עוד משפחות ישראליות שחיות כאן.

השולחנות באולם  היו ערוכים במפות בצבעי דגל ישראל, כחול ולבן, לכבוד חגיגות יום העצמאות ה- 70 למדינת ישראל. הערב התחיל בקבלת שבת מסורתית כשהאורחים הרבים עומדים מסביב לשולחנות החגיגיים ומזמינים את מלאכי השרת שיגיעו ויישבו איתנו לכבוד שבת המלכה.לאחר קידוש על היין וברכת המוציא נהנו האורחים מסעודה טעימה עם שפע רב של מטעמים ממטבחה של מירי ממסעדת Old Jerusalem.

בסיום הארוחה הוקרנה על המסכים מצגת עם תמונות של חניכי השבט שסיכמה את הפעילות השבטית מתחילת השנה. חניכי השבט הספיקו לעשות ולהשתתף בפעולות, טיולים, מחנות וטקסי זיכרון, אבל הכי חשוב, שהם מרגישים חלק ממשפחת שבט חן, בו הם יכולים להיות גם ישראלים וגם אמריקאים ולהרגיש יהודים ציונים בליבם.

הקהל הצעיר היה עסוק במשך הערב בפעילויות שנערות מהשכבה הבוגרת של השבט הכינו בשבילם, ציורי פנים, שרשראות, תסרוקות מיוחדות ודפי צביעה.

אלי בוזגלו, הזמר עם הקול הנפלא, היה אחראי על הצד האומנותי של הערב עם שירים ישראלים מכל הסגנונות והצליח להקפיץ ולהרקיד את המשתתפים שכמובן גם הצטרפו לשירה.

תודה לכל מי שבא ותרם מזמנו לארוחת השבת של שבט חן. לשמוליק לב ארי שבמשך כל הערב צילם את השמחה שקרנה באולם, לאלי בוזגלו שבלעדיו הערב שלנו לא היה כל כך מוצלח, לוועד ההורים שלנו  ובמיוחדלחגית עדן, שכבר 12 שנה חברת וועד בשבט חן ועבדה ללא הפסקה בשבועות האחרונים כדי שהערב הזה יהיה מושלם ומוצלח, למאיוש שלנו, מרכזת השבט, שעובדת מסביב לשעון שלילדים שלנו תהיה שנה טובה ומוצלחת. לארגון ה-IAC שתומך בפעילות השבט כבר שנים רבות.

אחרונים, לכם הקהילה שמחבקת את שבט חן תמיד, בלעדיכם פעילות השבט לא הייתה מתקיימת, בזכותכם שבט חן הוא חלק בלתי נפרד מהקהילה שלנו.


בואו גם אתם להיות חלק ממשפחת שבט חן- ״שבט חן, הכי ישראלי באמריקה״.

להרשמה וקבלת מידע על פעילות הצופים כנסו לפייסבוק או בקרו באתר השבט www.shevetchen.com

לפרטים נוספים ניתן לפנות למאי מרכזת השבט- 818-836-9412 או לשלוח מייל merakez@shevetchen.com

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת