מועדון הותיקן
ליאור גוב בשיתוף ישראל לוי ומיכה קינן המשיכו לפנק אותנו בחגיגות העצמאות, והפעם לגיליאי הזהב !
האומן המדובר ביותר כסמל מדינה הופיע ביום חמישי האחרון באולמי הותיקן בואן נייס בפני 200 אורחים, המופע כולו הוקדש לחגיגות 70 שנה לישראל. 


ננסי צחק על גילו ובריאותו, סיפר שהיה בין חיים למוות ויותר קרוב לאלוהים מאשר לשימי תבורי, חברו הטוב, ומודה לו על ההזדמנות החדשה לעמוד מול קהל ולגרום לאנשים לחייך: "זה היעד שלי בחיים ולשם כך אני כאן".

בין האורחים היה גם הקומיקאי מיקי גבע, שהגיע לפרגן לחברו לבמה.
לאחר המופע עלה הזמר ישראל לוי לחפלה בליווי יוגב הדרבוקיסט עד השעות הקטנות של הלילה. האירוע היה מרהיב ומושקע, אנשים חזרו הביתה מחויכים. 

תודה מיוחדת לסופיריור טייל, הספונסרים של האירוע.
לא לשכוח, ב- 31 במאי, המופע המדובר ביותר בישראל, שלומי קוריאט בסטנד אפ עד דמעות.
אזהרה- מהרו לקנות כרטיסים, מספר המקומות מוגבל! 

לפרטים: 818.262.1100

בוורלי הילס

ננסי ברנדס הותקף על ידי חיידק אלים לפני כשנתיים שכמעט הצליח לקטול את חייו, אולם לאחר חצי שנה של מאבק איתנים הצליח ברנדס להתגבר על המיקרוב ובגדול. תחת השפעת המורפיום בבית החולים איכילוב כתב ברנדס את התוכנית הבידורית איתה הוא סובב ברחבי ארה"ב.

בשבת בערב, אתי בן אמור, הקונדיטורית האשפית מ-La mervette , שבשדרות קנון בבוורלי הילס, אירחה את עשרות החוגגים משמנה וסלתה של עיר המלאכים ויחד עם שושנה הלנה מיימון, שהפיקה את האירוע, הפתיעו את ברנדס שחגג את היום המיוחד והאישי בעוגת יום הולדת, פאר היצירה של אתי בן אמור.

הקהל הגדול והסולידי שנהר אל ביתם של אתי וגיא בן אמור כלל את מיטב הקהילה, בין השאר פגשנו אתלאה ויורם גלובוס (המפיק והשותף של מנחם גולן), דינה בראל המעצבת ואילן סילבר, רונית ושלמה סיסו (הבעלים האגדי של תל אביב הקטנה), מעצבת התכשיטים חפציבה, אסתי, מייק שפוב (תרפיסט), שרה קינדר ורותי מילברג, עו"ד רות שמיר ובעלה ד"ר יוסי שלו, ג'ודי ואלי דרומי הנדלניסט ועוד רבים וטובים.

ברנדס שיתף את הקהל בחוויותיו מבית החולים ומלחמתו במחלה ובצוות הרופאים. הוא הרחיב על יחסיו מנישואיו הראשונים לאישה טריפוליטאית והשניים לאישה רומניה שאיתה יש לו שני ילדים. הוא חתם בדואט עם האמרגן משה נוי ומקצה צילומים אינטנסיבי עם כל באי החגיגה. 

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת