בסוף השבוע שעבר, התקיימה הטיסה הראשונה של חברת התעופה, בריטיש איירווייס, מהית'רו שבלונדון לעיר המוסיקה, נאשוויל, שבטנסי. השירות בין שני היעדים צפוי להגביר את היקף התיירות הבינלאומית ואת ההזדמנויות העסקיות במרכז מדינת טנסי.

אירופים רבים סקרנים להגיע לעיר המוסיקה, נאשוויל, על מנת לחוות את התרבות, את חיי הלילה והמוסיקה

הטיסות הישירות יוצעו חמישה ימים בשבוע במטוס חדש, מדגם בויינג דרימליינר 787-8 שמאכלס 214 מושבים, עם שירותים שונים, כולל 35 מיטות במחלקת עסקים, חלונות גדולים וסינון אוויר שמפחית את השפעת היעפת (ג'טלג).

ישנן מספר חברות באזור העיר נאשוויל, אשר להן לקוחות באירופה, כאשר הבחירה באתרים למיקום סניפים של החברות מתבססת גם על השיקול של נגישות לטיסות בינלאומיות. השירות בקו החדש ישפר את קשרי העסקים בעיר ובמדינה. במדינת טנסי ישנם למעלה מ-560 חברות ועסקים שפועלים בבעלות אירופית ובהם מועסקים 71,000 תושבים במדינה.

בחברה צופים, כי לטיסות תהיה השפעה חשובה על הגיוס העסקי בעתיד בבריטניה ובאירופה. גורמים שונים בנאשוויל סבורים, כי הטיסות הישירות ללונדון מצביעות על מגמת הצמיחה של האזור וכי הן צפויות להביא תועלת כלכלית משמעותית לעיר.

הטיסה החדשה תאפשר למשפחות, חברים ואנשי עסקים לטוס לשדה התעופה הית'רו, שבלונדון, בתוך כשמונה שעות. משם יוכלו להתחבר, בטיסות המשך, ליותר מ-130 יעדים אליהם טסה בריטיש בכל רחבי העולם. מהחברה נמסר, כי "אירופים רבים סקרנים להגיע לעיר המוסיקה, נאשוויל, על מנת לחוות את התרבות, את חיי הלילה והמוסיקה".  

בריטיש אינה הראשונה שניסתה להפעיל טיסה ישירה בין שני היעדים האמורים. בשנת 1994 חברת התעופה, אמריקן איירליינס, השיקה טיסות באותו מסלול, אך ביטלה אותן כשנה לאחר מכן, כאשר חוזה השימוש של החברה בשדה התעופה של נאשוויל הסתיים.    

טיסות עד חודש דצמבר 2018, שיוזמנו עד ה-19 במאי, יוצעו בעלות של 855 דולר.

לטיסות תהיה השפעה חשובה על הגיוס העסקי בעתיד בבריטניה ובאירופה, כך צופים בבריטיש איירווייס

הצפי הוא, כי 55% מהנוסעים יהיו מהמגזר העסקי וכ-45% מהם יהיו מטיילים ותיירים, כאשר השינוי במספרים יתרחש בהתאם לעונה. נאשוויל נחשבת ליעד פופולרי בענף תיירות הפנאי, בעיקר בעקבות העלייה בפופולריות של מוסיקת הקאנטרי במדינה ובעולם.

בשנים האחרונות, מושכים פסטיבלי מוסיקת קאנטרי, בהם משתתפים כוכבים גדולים, מעריצים מכל רחבי אירופה. הגידול בענף הבידור של נאשוויל גרר שיא במספר המבקרים בשנת 2017, שעמד על כ-14.5 מיליון איש.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת