בין ה-16 ל-25 במאי, בשעה 7 בערב, יופיע אחד הגיטריסטים הטובים בעולם, קרלוס סנטנה, בהאוס אוף בלוז, שבמלון Bally’s, בלאס וגאס.

אינטימי בלאס וגאס, סנטנה

סנטנה מדורג במקום ה-90 בקטגורית האמנים הגדולים בכל הזמנים ובמקום ה-15 ברשימת 100 הגיטריסטים הגדולים של מגזין הרולינג סטון. סנטנה, שנולד במקסיקו, ביסס את מעמדו בשנות ה-70 כאחד הגיטריסטים הטובים בעולם. הלהקה שלו התפרסמה לאחר הופעתה בפסטיבל וודסטוק. שם נגנה ביצוע מרשים ומלהיב לקטע האינסטרומנטלי שלה, Soul Sacrifice. לאחר הפסטיבל חתמה הלהקה עם חברת התקליטים קולומביה, אתה עבדו סנטנה ולהקתו עד לשנת 1992.

בשנות ה-70 שינה סנטנה את סגנון הנגינה שלו לפיוז'ן וג'אז והחל לפעול גם מחוץ ללהקה. בסוף שנות ה-90 שוב שינה סנטנה את הסגנון ופנה אל ה"פופ הלטיני". אלבומו Supernatural, שיצא בשנת 1999 בו אירח אמנים רבים, זכה בשמונה פרסי גראמי. האלבום זכה להצלחה רבה וסיפק להיטי ענק, בהם "מריה מריה" עם וייקלף ז'אן ו"סמות'" עם רוב תומאס. שני השירים הגדולים האלה יבוצעו גם בהופעתו בלאס וגאס.  

בשיר האחרון באלבום The Calling, אירח סנטנה גם את אריק קלפטון. בשנים לאחר מכן שיתף פעולה עם אמנים ידועים נוספים, כגון שאקירה בשיר Illegal, צ'אד קרוגר וחואנס.

מקום ה-90 בקטגורית האמנים הגדולים בכל הזמנים, סנטנה

בנו סלבדור, הוא גם גיטריסט מוכשר וזמר. בחודשים אפריל ומאי 2006, יצא סנטנה לסיבוב הופעות באירופה כאמן חימום, על מנת לקדם את להקתו של הבן.

מחיר: בין 99 ל-140 דולר לכרטיס.
כתובת: House of Blues, 3950 S. Las Vegas Boulevard, Las Vegas


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת