ביום רביעי, ה-13 ביוני, יופיע הסולן של להקת לד זפלין, רוברט פלאנט (69), באצטדיון פורסט הילס, בקווינס, ניו יורק. חלפו מספר שנים מאז הפעם האחרונה בה הלהקה הבריטית המצליחה השמיעה קול, כשהיא הוציאה קטלוג מלא של כל הלהיטים שלה. אך המופע המדובר לא כולל פגישת מחזור או אלבום חדש.

פלאנט יופיע עם להיטים ישנים ואהובים כמו גם להיטים חדשים מאלבום הסולו האחרון שלו

קהל המעריצים יכול להגיע על מנת ליהנות ממופע של סולן הלהקה פלאנט יחד עם הלהקה המלווה אותו, ה- Sensational Space Shifters. בעקבות אלבום הסולו שהוציא בשנה שעברה, Carry Fire, יוצא פלאנט לסיבוב הופעות מחודש.

פלאנט שייך לרשימת המוזיקאים המשפיעים והמפורסמים ביותר במאה העשרים. הוא ניחן בקול טנור בעל מנעד רחב המאפשר לו לשיר בסגנונות רבים בקלות. הקול שלו אמנם השתנה מאז שימש כסולן של לד זפלין, אך הוא עדיין מרשים ומעורר געגועים ללהיטים הגדולים שלו בהם Stairway to heaven.

מאז התפרקות הלהקה בעקבות מותו של המתופף, ג'ון בונהם, בשנת 1980, פתח פלאנט בקריירת סולו מצליחה ושחרר מספר להיטים מצליחים בהם, Big Log ,Believe  ועוד.

בעקבות בקשות רבות של מעריצי הלהקה, היא התאחדה שלוש פעמים. בהופעה החדשה שלו, יופיע פלאנט עם להיטים ישנים ואהובים כמו גם להיטים חדשים מאלבום הסולו האחרון שלו.

מחיר: בין 54 ל-140 דולר לכרטיס
כתובת: 1 Tennis Place, Queens 11375

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת