אוהדי קבוצת ההוקי קרח, הוויניפג ג'טס, מקבלים עוד כמה אפשרויות לטוס ללאס וגאס בשבוע הבא, לכבוד משחקי הגמר בהוקי קרח, מול הגולדן נייטס. זאת, לאחר שחברת התעופה הקנדית, ווסטג'ט, הודיעה כי היא מוסיפה שתי טיסות ישירות, הלוך ושוב בין נמל התעופה ג'יימס ארמסטרונג בוויניפג, קנדה, לבין נמל התעופה מק'קארן, לאס וגאס, ב-17 וב-20 במאי. זאת, בתקווה שאוהדי הג'טס ימלאו את אצטדיון ה-Tmobile בו מתקיים המשחק.

טיסות ברוח ההוקי קרח, ווסטג'ט

כמובן, שאיש לא יכול לעצור את אוהדי הגולדן נייטס מלעלות על טיסות לוויניפג על מנת לתמוך בקבוצה שלהם שם.

נשיא ווסטג'ט, ג'ון וודריל: "אנו מצפים לטוס עם רוח ההוקי קרח של אוהדי ההוקי הקנדיים ללאס וגאס ולהזמין את האוהדים לטוס עם החברה, בטיסה ישירה ונוחה".

מנתונים של רשות התיירות והכנסים של לאס וגאס עולה, כי קנדה נמצאת במקום הראשון ברשימת המבקרים בלאס וגאס ממדינות שמחוץ לארצות הברית, עם 1.44 מיליון מבקרים בשנת 2016. כ-229,781 נוסעים של חברת ווסטג'ט הגיעו לנמל התעופה מק'קארן בעיר, ברבעון הראשון של שנת 2018. מדובר בעליה של 4.4 אחוז בהשוואה לאותה תקופה באשתקד.

חברת התעופה מפעילה טיסות ישירות בימי ראשון וחמישי. כשליש מהנוסעים שמטיסה החברה טסים ללאס וגאס. העיר מובילה על פי כל שאר היעדים אליהם טסה החברה, שמפעילה טיסות לעיר משבעה נמלי תעופה ברחבי קנדה.

מקווים שאוהדי הקבוצה יטוסו ללאס וגאס לתמוך בוויניפג ג'טס

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת