פעם היינו משפחה , אבא אימא ו-4 ילדים.

שמחים, צוחקים, לפעמים רבים אבל אחר כך משלימים.

היינו הרבה בדרכים בגלל העבודה של רפי כצלם. הבונוס היה שהייה בבתי מלון ובילוי בבריכה. עמית הוא בן הזקונים, וכיוון שהוא הצעיר ביותר, לכל אחד מהמשפחה יש קשר מיוחד איתו.

האחים הגדולים, שלפעמים נהנים לשחק עם האח הצעיר ולעזור לו ולפעמים כועסים עליו כשהוא לא מבין ובוכה אם הוא לא מקבל מה שהוא רוצה ואין לו סבלנות לחכות לתור שלו.


ביום רביעי ה-14 ביוני, 2017, התקשרו אלי מבית הספר להודיע לי שעמית לא מרגיש טוב וביקשו שאבוא לקחת אותו. שאלתי מה קרה ואמרו לי שהוא לא מרגיש טוב ורוצה כל הזמן לישון.

כשהגעתי לבית הספר הלכתי לכיתה של עמית, עמית שכב בפינה של הכיתה על השטיח, ניסיתי להעיר אותו וכשלא הצלחתי ביקשתי מהמורה שתזמין אמבולנס. נסענו יחד לבית החולים ועמית החל לקבל אינפוזיה כבר בדרך לבית החולים.

עמית איבד את ההכרה  בדרך לבית החולים ומאז הוא מונשם ומחובר לצינורות הזנה וקטטר.

בבית החולים ערכו לעמית בדיקות דם ושתן וצילומי MRI, במשך כשבוע ימים הסתובבנו במתח בזמן שחיכינו לתוצאות הבדיקות.

הרופאים אמרו לנו שיש לו גידול מאד גדול במוח שיושב באזור העיניים ואם יסירו אותו, רוב הסיכויים שעמית ישאר עיוור. דיברנו עם עשרות רופאים והבנו שהטיפול הטוב ביותר יהיה שהוא יעבור ניתוח להסרת הגידול והשתלת קרנית בארצות הברית.

ישנה שיטה מיוחדת להסרת גידולים במוח שנעשית רק בארצות הברית אך סיכויי ההצלחה שלה הם מאד גבוהים, ויש 90% סיכוי שעמית לא יאבד את הראייה.

הרופאה המטפלת ממליצה לנתח מקסימום תוך חודש כיוון שהמצב של עמית לא טוב. סיכויי ההחלמה הטובים ביותר הם במידה והוא ינותח בחודש הקרוב.

מה-14 ליוני, 2017, עמית מאושפז בבית חולים כשהוא מונשם ומחובר לחמצן, צינורות הזנה וקטטר, ומקבל טיפולי פיזיותרפיה וטיפול בפצעי לחץ. הרופאים עושים ככל יכולתם לשפר את מצבו כשכולנו ממתינים לניתוח. כל יום הרופאים בודקים את מצבו, כמה אינפוזיה ואוכל נוזלי הוא צריך, מה מצב הלב שלו ומה מצב המוח.

עמית נמצא בסכנה אבל אתם יכולים לעזור! 

הניתוחים והשתלת הקרנית מאד יקרים, העלות שלהם היא כמעט 800,000 דולר, הסכום הזה נראה דמיוני ולגייס אותו נראה כמעט כמשימה בלתי אפשרית.

עדיין ניתן להציל את עמית, עוד לא מאוחר! 

200 איש כבר התגייסו ותרמו והצלחנו לגייס 30,000 דולר. הסכום הזה מכסה את האמבולנס מקנדה לארצות הברית.

כל מה שאנחנו צריכים זה עוד 8,000 איש שיתרמו כל אחד 100 דולר בלבד!

זה לא בשמים, אנחנו לא צריכים מליון איש אפילו לא 100,000 איש ולא 50,000 איש רק 8,000 בנוסף ל-200 האנשים שכבר נענו לפנייה הנואשת שלנו ותרמו.

בבקשה שתפו והפיצו, אני יודעת שזו בקשה גדולה אבל אני עדיין מאמינה שזה אפשרי, בבקשה, עזרו לי להציל את בני. עדיין ניתן להציל את עמית, עוד לא מאוחר!

מדובר בפיקוח נפש, במידה ונצליח לגייס את כל הכסף ניתן לנתח את עמית תוך שבוע או פחות.

ברצוני להוסיף כמה פרטים על משפחתנו, יש לנו ילד אוטיסט, בעלי חולה בסכרת ומזריק אינסולין 4 פעמים ביום. בנוסף, בתנו הבכורה הייתה אמורה לחגוג בת מצווה בחודש דצמבר אבל כשאחיה הצעיר נמצא ביחידה לטיפול נמרץ בבית חולים, במידה ולא נצליח לגייס את הכסף לניתוח, שמחה בטח לא תהיה. המתנה הכי גדולה שלה תהיה שאחיה יעבור את הניתוח ויחזור הביתה.

תודה,

ליאת


תרומות ניתן להעביר לרויאל בנק אוף קנדה, פרטי חשבון הבנק:

Bank name: RBC Royal Bank

Bank Address:  1136 Centre St, Thornhill , ON, L4J3M8 Canada

Clients name: Refael Cohen

Account Transit: 05076     Account Number: 4549291

Royal Bank swift code: ROYCCAT2        Institution #003

Intermediary Bank Information for transfers of USD

Bank name: Chase Manhattan Bank

                       New York, NY

Swift code: CHASUS33

ABA (routing number): 021000021 


ניתן להעביר תרומות בפייפאל. בוחרים באפשרות להעביר כסף למשפחה או חבר למייל: cohenraf@yahoo.com


לפרטים נוספים, שאלות או ברורים, כל עזרה תתקבל בברכה: 647.671.8334 You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7