חברת סוני הודיעה היום כי היא עתידה לרכוש כ-40% מסדרת הקומיקס "פינאטס" (Peanuts), ובו הדמויות המפורסמות "צ'ארלי בראון" ו-"סנופי". סוני, מחברות התקשורת הגדולות בעולם, שילמה 185 מיליון דולר לחברת DHX Media הקנדית בעבור הדמויות המפורסמות. "דמויות הסדרה, אשר אהובות על הקהל האמריקאי והבינלאומי כאחד, יישארו אותן דמויות מוכרות. הסנופי שאותו אוהבים האמריקאים הוא אותו הסנופי שאוהבים היפנים והקנדים", אמרו ב-DHX Media. 


(צילום: Shutterstock)


לאחר הרכישה, חברת סוני צפויה להחזיק ב-39% מהמותג ואילו חברת DHX Media צפויה להחזיק ב-41%, ירידה מ-80% בטרם ביצעה את המכירה. ה-20% שנותרו מוחזקים בידי משפחת שולץ, זכר למייסד הקומיקס צ'ארלס שולץ, אשר הלך לעולמו בשנת 2000. ולמרות העובדה שנפטר לפני 18 שנים, משפחתו שלשלה לכיסה כ-38 מיליון דולר בשנת 2017. שולץ המציא את הקומיקס בשנות ה-50, כאשר תקופת השיא הייתה הפקתו של ספיישל לכבוד חג המולג בשנת 1965, שזכה לשם "A Charlie Brown Christmas". 

הרכישה מגיעה כשנה לאחר שחברת DHX רכשה 80% מהקומיקס בשווי של 175 מיליון דולר. המכירה כעת אמורה לכסות את הלוואת הענק שלקחו כדי לבצע את הרכישה. עוד מסרו בסוני כי הרכישה שלהם תתבצע באופן סופי עד סוף יוני הקרוב.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת