רשת המזון המהיר, מקדונלד'ס, הודיעה על שינוי משמעותי בפריטי תפריט פופולריים בבריטניה, שיכול להשפיע על מיליוני אנשים הסובלים מאלרגיה לאגוזים. בכמה מסעדות של הרשת בבריטניה נתלו שלטים שהזהירו לקוחות הסובלים מאלרגיות על שארוחת הבוקר האנגלית עשויה להכיל שאריות של אגוזים ובוטנים. בינתיים מדובר בכמה סניפים של הרשת בבריטניה, כשחובבי מקדונלד'ס בארצות הברית יכולים להיות רגועים ולהתפלל שזה לא יקרה בסניפים המקומיים.


חובבי הרשת בארצות הברית יכולים להיות רגועים ולהתפלל שזה לא יקרה בסניפים המקומיים

רבים מהלקוחות הרשת פנו למדיה החברתית וצייצו שהם מאוכזבים שלא יוכלו לאכול יותר את ההמבורגרים הכוללים את האגוזים והבוטנים. אדם אחד כתב: "אני מאוכזב מאוד ללמוד שההמבורגרים שלכם לא יתאימו לאנשים עם אלרגיות לאגוזים בגלל שהלחמניות עלולות להכיל אגוזים".

אחד אחר כתב: "עוד רשת מזון שאינה מצליחה לתמוך במי שסובלים מאלרגיות". ותגובה נוספת: "למה לחמניות ההמבורגרים של הרשת עלולות להכיל אגוזים מעכשיו? זה מעולם לא קרה במוצר בינלאומי אותו שהייתי יכול לאכול בכל מקום בעולם".

דובר של רשת המסעדות מסר, "נודע לנו כי יתכן ששאריות של אגוזים ובוטנים נכנסו לשרשרת האספקה שלנו ובאו במגע עם הלחמניות, עם ארוחת הבוקר האנגלית והמאפינס המוגשים במספר מסעדות הרשת בבריטניה. הצבנו שלטים ברורים בדלפק הקדמי של המסעדות הרלוונטיות, במסכי ההזמנה העצמית, ובאפליקציית "קליק אנד קולקט". כל מי שיש לו חשש מוזמן לפנות לצוות המסעדה או ליצור קשר עם שירות הלקוחות. כמו כן, הודענו על ל"אנאפילקסיס קמפיין" שהתריעו בפני חבריהם. הבריאות והבטיחות של לקוחותינו נמצאות בעדיפות עליונה. זו בעיה זמנית שאנו פועלים לפתור במהירות אפשרית".  

בעיה זמנית שפועלים לפתור במהירות אפשרית, מקדונלד'ס

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת