ב-12 ביוני תחל סדרת הופעות של הזמר הבריטי, רוד סטיוארט, בקולוסיאום שבמלון סיזרס פאלאס. סטיוארט כבר בן 73 אבל אי אפשר לנחש זאת כשהוא עולה על הבמה ומופיע כמו האמנים שצעירים ממנו ב-40 שנה. סטיוארט ממשיך להתעלם מהגיל ומפליא בביצועיו ללהיטים, כגון Some guys, This Old heart Maggie May ו-Sailing.

 "Do you think I’m Sexy", רוד סטיוארט

סטיוארט התפרסם כזמר הבריטי בעל הקול הצרוד. זה לא השתנה, הקול שלו עדיין צרוד וסקסי. גם היום, הוא נחשב לאחד האמנים הנמכרים ביותר בעולם. על פי בדיקה משוערת שערכה רשת הבי.בי.סי, מכר סטיוארט למעלה מרבע מיליארד אלבומים. שירו הנמכר ביותר היה Do you think I’m Sexy שיצא בשנת 1978.

בשנת 2005 הוציא סטיוארט את החלק הרביעי והאחרון בסדרת האלבומים בהם חידש שירים אמריקאים ישנים. אלבום זה זכה להצלחה אדירה והגיע לראש מצעדי המכירות. הוא כלל דואטים עם דיאנה רוס ואלטון ג'ון, אחד מחבריו הטובים. שנה לאחר מכן, שב סטיוארט אל מוזיקת הרוק עם אלבומו, Still the same great rock classics of out time. באלבום זה חידש סטיוארט שירי רוק מארבעת העשורים האחרונים.

ההופעה בלאס וגאס כוללת להיטים מהאלבום האחרון כמו גם להיטים ותיקים יותר. ביוני של השנה שעברה, הופיע סטיוארט בישראל בפעם השלישית בפארק הירקון. ההופעה זכתה להצלחה אדירה וגרפה תגובות משבחות מהמבקרים ומהקהל.

ההופעות ימשכו לאורך כל החודש.

מחיר: החל מ-74 דולר לכרטיס
כתובת: 3570 S Las Vegas Blvd, Las Vegas, NV
טלפון: 866-983-4279

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת