מורה בבית ספר יסודי בניו ג'רזי שלחה בהודעת סמס וידאו מחריד של "פורנו" ילדים - אותו יצרה בעצמה - ובה נראית תינוקת עוברת התעללות מינית. כך על פי כתב אישום שהוגש בשבוע שעבר בבית המשפט הפדרלי של המחוז הדרומי בניו יורק. "אל תלשינו עליי לשירותי הרווחה (DYFS - Division of Youth and Family Services) אבל זה מזכיר נשכחות. LOL!!!" נאמר בהודעה הקבוצתית ששלחה ליזנדרה ריוס בת -40 לחמישה אנשים, בצירוף סרטון בן 28 שניות.


ליזנדרה ריוס (במרכז, צילום מעמוד הפייסבוק שלה) על רקע "ביה"ס הציבורי מס' 3" ( צילום: מחוז החינוך ווסט ניו יורק)ריוס, מורה לחינוך מיוחד בבית הספר היסודי על שם רוברט מננדז בעיירה ווסט ניו יורק שבמדינת ניו ג'רזי, הוצבה בחופשה מנהלתית לאחר מעצרה בשבעה במאי. על פי כתב האישום, כאשר חוקרי ה-FBI תשאלו אותה בנוגע לסרטון, היא הודתה ביצירתו ושליחתו לאנשים שונים בחודש מרץ 2015.

בסרטון נראית אשה בוגרת נוגעת באופן מיני בתינוקת הלבושה רק בחולצה וסינר. על פי המסמכים שהוגשו לבית המשפט, האישה בסרטון משמיעה קולות תינוקיים בעודה מתעללת מינית בתינוקת. "זו טוטא שמנה .... זו הטוטא השמנה של אמא ... את אוהבת את זה, יא ז--ה", נשמעת האישה אומרת, כמתואר בכתב האישום.

הרשויות למדו על קיומו של הסרטון המזוויע בחודש שעבר בעת שערכו חיפוש בטלפון הנייד של גבר ממנהטן - שהיה אחד ממקבלי המסרון של ריוס. בטלפונו של האיש נערך חיפוש בהקשר של חקירה פדרלית נפרדת לחלוטין. לאחר ששלחה את הווידאו, כתבה ריוס בצ'ט הקבוצתי: "אני חושבת שזה חמוד... מה שתגידו... אתם שמרנים מדי בשבילי".

ריוס השתחררה בערבות של 30 אלף דולר לאחר שהובאה להקראת כתב אישום בגין פורנוגרפיית ילדים. על פי תנאי שחרורה, עליה לעבור טיפול נפשי, להימנע משימוש במכשירי תקשורת אלקטרוניים ובאינטרנט, והיא תוכל להיפגש עם בתה רק תחת השגחה.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת