משרד התובע המחוזי בלוס אנג'לס הגיש השבוע כתב אישום כנגד שוטר מקומי בחשד כי תקף מינית ילדה בת 13. תחילת האירוע בראשית חודש אפריל, אז התארח השוטר קנת' קולארד אצל חברים בשכונת טורנס (Torrance) בדרום העיר. הוא יצא לבלות עם חבר, אב הילדה שהותקפה, שגם הוא שוטר בעיר. לאחר ששבו לבית, הפצירו בקולארד לא לעשות את הנסיעה הארוכה לביתו שבאזור ריברסייד, ואף הציעו לו הזוג ללון בביתם. על פי כתב האישום, קולארד נכנס במהלך הלילה לחדרה של בת המשפחה, בת 13 בלבד, ותקף אותה מינית. 


צילום: Shutterstock


החקירה בנושא מתנהלת מזה מספר שבועות, אך צו המעצר לקולארד בן ה-51 ניתן רק בתחילת השבוע הנוכחי. הוא נעצר אתמול (ג') בשעות הבוקר, ושוחרר לביתו כעבור מספר שעות, וזאת לאחר ששילם כ-400 אלף דולר ערבות. כתב האישום מאשים את השוטר בשלושה סעיפים של מעשי זימה בקטין וסעיף אחד של חדירה מינית ע"י אובייקט זר. באם יורשע, הוא עשוי להישלח ל-32 שנות מאסר.

מהמשטרה נמסר כי קולארד עובד כשוטר בתחנת המשטרה בסנטה מוניקה מזה 20 שנים, וכעת הוא הושם בחופשה מנהלתית. עוד סיפרו כי המשטרה תערוך בדיקה פנימית אודות התנהגותו של קולארד, ללא קשר למשפט שמתנהל נגדו. איגוד עובדי ה-LAPD פרסם אף הוא הודעה בנושא: "כשוטרים, אנו נשבעים להגן על חפים מפשע, לא לנצלם. אין שום מקום ברשויות אכיפת החוק, או בחברה כולה, לאדם המבצע מעשים מהסוג הזה, במיוחד בקטין".

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת