בניגוד להשערות המוקדמות, חברת פורד הודיעה היום כי תחזור כבר ביום שישי הקרוב לייצר את הרכב הנמכר ביותר בארה"ב, טנדר ה-F-150.


ה-F-150 של פורד הוא הרכב הנמכר ביותר בארה"ב.


פס הייצור של הטנדר הפופולארי הופסק ב-9 במאי בשל שריפה שהשתוללה במפעל באיטון רפידס, מישיגן שבוע קודם לכן. ההערכות הראשונות דיברו על כך שייקח שבועות ארוכים עד שפורד תוכל לחדש את ייצור הרכב, אולם החברה מצאה דרך להשמיש מפעלים אחרים כדי שיחליפו את זה שהושבת. המפעל בדירבורן, מישיגן, יתחיל לייצר את הטנדר החל מיום שישי הקרוב, כשלאחר מכן גם יחזרו לבנות את ה-F-150 במפעל בקנזס סיטי.  

"פורד הרימה צוות מומחים מרחבי העולם, כולל שותפים וספקים, לאחר השריפה באיטון רפידס, כדי להשמיש ולהעביר ציוד הנדרש עבור ייצור החלקים ל-F-150", נמסר מהחברה. 

כחלק מהמאמץ, פורד שכרה מטוס תובלה על מנת להעביר מבלט במשקל 40 טון מאיטון רפידס למפעל בנוטינגהאם שבאנגליה. בעקבות השריפה גם נפגע פס הייצור של חברות ג'נרל מוטורס, פיאט, קרייזלר ומרצדס, מה שהוביל לפיטורים בחברות הרכב ברחבי ארה"ב. 

כ-250 אנשים מאיטון רפידס הקטנה הפכו להיות מובטלים בעקבות השריפה, אך העבודות לשיפוץ המפעל הולכות ונשלמות.

"יש התקדמות מאוד מהירה", אמר ראש העיר ארון דסנץ. "החברה בדרך לחזור לפעילות נורמלית מוקדם מהצפוי וזה אומר שאנשים רבים יוכלו לחזור לעבודה בקרוב".  


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת