אוטובוס בית ספר בגודל מלא, ובתוכו ילדים רבים, נפגע קשות כשהתנגש במשאית עפר לפני שעה קלה בכביש 80 ההומה, סמוך ליציאה 25 בסטנהופ. לפחות שני בני אדם נהרגו - מורה ותלמיד כיתה ה' בבית הספר איסט ברוק מידל סקול - ורבים נפצעו. האוטובוס נחבל קשות ונותר שכוב על צידו על רצועת ההפרדה בין כיווני הדרך המהירה (המחברת את צפון העיר ניו יורק (דרך גשר ג'ורג' וושינגטון) מערבה לערים רבות עד לסן פרנסיסקו), כשבתוכו מספר רב של פצועים, שפונו לשישה בתי חולים שונים באזור.


צילום: NBC Channel 4המרכז הרפואי מוריסטאון אישר כי הוא מקבל פצועים בשעה זו, אולם דובר המוסד לא ידע לומר כמה פצועים בסך הכל צפויים להגיע. כפי שניתן לראות, חזית האוטובוס, שעל פי הכתוב עליו שייך למחוז החינוך של פראמוס, נמחצה כליל ובקושי ניתן לזהותה, וכל המרכב הימני של האוטובוס נתלש ומכסה צד שלם של הכביש לכל רוחבו. מטעם מחוז החינוך נמסר כי האוטובוס הסיע תלמידים של איסט ברוק מידל סקול, חטיבת אמצע לכיתות ה'-ח'. 

מאתר בית הספר עולה כי היום היה אמור להיערך טיול של בני כיתה ה' בבית הספר לכפר ווטרלו ההיסטורי בסטנהופ. במקום נמצא מספר רב של אמבולנסים, רכבי כיבוי וכוחות הצלה. כביש 80 חסום לתנועה בשני הכיוונים באזור התאונה, והרכבים הנוסעים מערבה מופנים ליציאה 26. כתוצאה צפויים עומסים כבדים ביותר בדרך 46.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת