רשויות החוק בדרום קליפורניה נמצאות במרדף אחר גבר החשוד בסדרת גניבות מהרשת הפופולארית "טרגט", כך מסר היום ג'וזף המפטון, בלש ממשטרת לוס אנג'לס. עוד סיפר המפטון כי עד כה הצליח הגבר לגנוב סחורה בשווי 25 אלף דולר, בעיקר שואבי אבק של "דייסון" ומוצרים של חברת "נסט", המתמחה במצלמות אבטחה ביתיות. בחודשים האחרונים החשוד ביצע גניבות מלפחות 30 סניפים של הרשת במחוזות ונטורה, סן ברנרדינו ולוס אנג'לס. 


צילום: משטרת לוס אנג'לס


לאחר חקירת האירוע, הצליחה המשטרה המקומית להבין כיצד פעל: תחילה היה נכנס לחנות כמו כל לקוח אחר, וממלא את סל הקניות שלו במגוון מוצרים. בשלב מסוים הוא היה מכסה את תוכן העגלה בעזרת שמיכה ועושה את דרכו לכיוון יציאת החירום. לאחר המתנה קצרה, הוא פתח את דלתות החירום למרות הפעלת האזעקה, שם חיכתה לו מכוניתו. במקרים מסוימים הוא אף נעזר בנהג מילוט שהמתין לו. את תוכן העגלה הוא רוקן לתוך המכונית, ואז נעלם לפני שמאבטחי החנות כלל הגיעו למקום. מכונית המילוט שלו היא ג'יפ שחור של חברת "קדילק", ללא לוחית רישוי.

זהותו של החשוד לא ידועה זה עתה, אך למשטרה יש צילומי אבטחה שבהן ניתן לראותו. הוא ממוצא היספני או ארמני, בין הגילאים 25-30, גובהו כחמש וחצי רגל ומשקלו כ-170 פאונד. ברוב הצילומים הוא נראה עם ראש מגולח וזקן צרפתי, והוא מרכיב משקפיים.


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת