זוג תיירים מוויטנאם נדקר למוות בקזינו של מלון סירקוס סירקוס בלא וגאס לפנות בוקר. כך מסרו הרשויות בעיר. מדובר בגבר ואישה שהיו חלק מקבוצת תיירים מווייטנאם. הם הגיעו ללאס וגאס מלוס אנג'לס, מסרה המשטרה המקומית. בני הזוג היו אמורים להתייצב לסיור בגרנד קניון, אך לא הופיעו. הקבוצה הודיעה על כך למלון, שחיפש בחדרם של השניים ומצא את שניהם מתים, כשעל גופותיהם סימני דקירה מרובים. 


מלון סירקוס סירקוס בלאס וגאס. "אין חשש לביטחון האורחים". צילום: Google Maps


"אנחנו בשלב מוקדם של החקירה ובשלב זה אנחנו לא מסוגלים לקבוע אם מדובר ברצח והתאבדות או ברצח כפול", הודיע ריי ספנסר ממשטרת לאס וגאס במסיבת עיתונאים, "אנחנו פשוט לא יודעים בנקודה הזאת". עם זאת, ספנסר הודיע כי המשטרה "נוטה" לכיוון של חקירת רצח והתאבדות, אבל תדע בוודאות רק לאחר שחוקר מקרי מוות יחקור את זירת האירוע. "אנחנו כן יודעים שהייתה הפרעה בסביבות2 לפנות בוקר. נראה שהם התווכחו בחדרם במלון והיה לכך עד שמיעה".


המשטרה הודיעה כי אף אחד לא יצר קשר איתה או עם המלון בזמן המריבה לכאורה. "האדם היחיד ששמע את זה פשוט שמע את הוויכוח מחדרו", אמר ספנסר. הוא הוסיף כי אף אחד לא נכנס או יצא מחדרם של השניים לאחר שבני הזוג נכנסו לחדרם ביום חמישי בלילה ועד שאנשי הביטחון של המלון הגיעו לחדר כדי לבדוק את היעדרותם.


מרשת MGM הבעלים של מלון סירקוס סירקוס נמסר כי "אין איום" על האורחים. "משטרת לאס וגאס חוקרת את המקרה ואנחנו משתפים איתה פעולה באופן מלא", נאמר בהצהרה. "המשטרה הודיעה כי אין איום פעיל על ביטחון אורחי המלון", נמסר עוד.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת