עונת הקיץ בפתח וכשבתי הספר יצאו לחופשה הגדולה יגיע גם הזמן לנסיעה מהנה. המחירים בבתי המלון ובחברות התעופה צפויים לעלות בהתאם לביקוש הגואה עם בוא עונת השיא של ענף התיירות. בהמשך לכך, עולה השאלה לאן אפשר לנסוע במחיר שפוי ובלי להרגיש את העומס בתיירים. השורות הבאות מציגות כמה הרעיונות.

אלטרנטיבה מצוינת לאזור ההאמפטונס במחיר סביר, חוות ויויאן

אזור נורת' פורק ולונג איילנד: מדובר באחד היעדים המרהיבים יותר בארצות הברית. הוא מהווה אלטרנטיבה מצוינת לאזור ההאמפטונס, משום שהוא עמוס פחות והמחירים סבירים יותר. אחת מפינות החמד המומלצות היא חוות ויויאן, שבקונטיקט. היא נמצאת כשעתיים נסיעה מניו יורק או מבוסטון. בחווה יש כ-18 בקתות בעיצובים כפריים שונים וגם מסעדה שמציעה אוכל המבוסס על חומרי גלם שמגדלים במקום. בלודג' המרכזי מתקיימים אירועים, כגון הצגות של תיאטרון מקומי, תערוכות אמנות ומכירה של עתיקות.

מרכז קליפורניה: מזג האוויר ברצועה הזו נעשה נעים יותר בחודש יוני. אחד היעדים המומלצים הוא עמק סנט אינס (Ynez), שמנוקד בעיירות ציוריות ונופים כפריים עם כרמים ויקבים. כדאי להגיע לביקור בעיר הכפרית, באלארד, שבמערב לוס אלמוס, ובעיר הדנית, סולוואנג, שייסדו דנים-אמריקנים בשנת 1911.

איי הוואי: בחודש האחרון, בעקבות התפרצות הר הגעש קילאווה, נרשמה ירידה במספר התיירים בכל אחד מששת איי הוואי. 2,000 התושבים, המתגוררים בסמוך לפארק הלאומי בו נמצא הר הגעש, פונו בעקבות ההתפרצות. בהמשך לכך, נפגעה תעשיית התיירות המקומית באופן משמעותי משום שהתיירים מודאגים מהגזים הרעילים שהתפזרו באוויר. השפעות ההתפרצות משפיעות על הסביבה בפינה הדרום מזרחית של האי הגדול של הוואי. אך הירידה במספר התיירים מורגשת גם בשאר האיים ובהמשך לכך נרשמת ירידה במחירי מוצרי התיירות.

מנסים למשוך תיירים עם מבצעים אטרקטיביים, פורטו ריקו

פורטו ריקו: כבר שנה שתושבי האזור מתאוששים מהנזקים שהותירה אחריה סופת ההוריקן מריה. לאמריקנים פשוט יותר לנסוע אל היעד, משום שהוא נמצא בתוך ארצות הברית, כך שאין צורך בדרכון. מדובר באזור יפיפה לחופשת קיץ, כשברוב חלקיו מנסים למשוך מבקרים עם מבצעים אטרקטיביים.

טקסס: היעד הזה פופולרי לאורך כל השנה כמעט. מי שיבחרו לנסוע לאזור פורט ארנסו שעל האי מוסטאנג, ייהנו מהשיקום שעבר חוף הים, לאחר שנפגע מסופת ההוריקן הארווי, בחודש אוגוסט שעבר. בתי מלון ומסעדות נפתחים מחדש לאחר ששופצו. פורט ארנסו ידועה כבירת הדייג של טקסס וטורניר הדיג השנתי יתקיים ב-22 וב-23 ביוני.


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת