אישה מסן פרנסיסקו מואשמת כי רצחה את שותפתה לדירה וביתרה את גופתה. על פי האישומים, ליסה גונזלס, 47, נעצרה לאחר שדווח כי שותפתה, מגי מאמר, 61, נעדרת. בחקירתה אמרה גונזלס כי מאמר סירבה לעזוב את הדירה והשתיים רבו.


המשטרה מצאה את האיברים הכרותים בארגז אחסון


"כאשר נשאלה בנוגע למה שקרה בהמשך, הנאשמת אמרה לחוקרים כי לדעתה היא 'איבדה את זה', אך היא לא באמת זוכרת מה קרה", אמר אדם מלדונו, ממשרד התובע המחוזי של סן פרנסיסקו. לדבריו, כאשר גונזלס נשאלה בחקירתה מה לדעתה קרה, היא השיבה בפשטות "כנראה לא משהו טוב".

אנשי המשטרה מצאו את גפיה של מאמר בארגז אחסון. בדיקה ראשונה של האיברים הכרותים הצביעו על פגיעה באמצעות עצם כהה ובאמצעות עצם חד, אמר מלדונו.

הסנגוריה הציבורית, שמייצגת את גונזלס, לא הגיבה לדברים. הנאשמת צפויה לעמוד לדין בפני בית המשפט ביום שישי, ובינתיים ביקשה התביעה להותיר אותה במעצר בלי אפשרות לשחרור בערבות.

מאמר איבדה את ביתה ו"נפלה לזמנים קשים", כאשר גונזלס הציעה לה חדר בביתה בחודש אוגוסט האחרון, ציין מלדונו במסמכים שהוגשו לבית המשפט. השתיים הסכימו על שכר דירה בגובה 400 דולרים. עם זאת, לאחר שחפצים בבית החלו להישבר או להיעלם, בחודש אפריל דרשה גונזלס ממאמר לעזוב את הבית בתוך 30 ימים, או שהיא תפנה אותה מהמקום.

"יכולתי להרגיש שהיא חשה חרדה ושהיא המומה", סיפרה חברתה של מאמר, מריון גארבו זלצר, כאשר תיארה את שיחת הטלפון בה נודע לה שגונזלס רוצה להעיף את חברתה מהחדר שהיא שוכרת, "תיארתי לעצמי שאין לה כסף ואמצעי תחבורה. הייתה לי תחושה שהיא לא משותקת ולא מסוגלת לתפקד".

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת