ההצעה הבאה מפתה כל כך שלא ברור איך אפשר לוותר עליה: שיט על ספינה מפנקת אל איי פולינזיה הצרפתית, עם שלל אטרקציות והפתעות שכלולות במחיר. מי שתמיד חלמו לבקר בפולינזיה הצרפתית יכולים לנצל את ההזדמנות הזו, שמציעה חברת הקרוזים, פול גוגן, עם חבילות מיוחדות לכל המשפחה.

איך אפשר לוותר על כל זה? שיט אל איי פולינזיה הצרפתית

במסגרת המסע המשתתפים זוכים לשוט בדרום האוקיאנוס השקט, אל טהיטי שבאיי פולינזיה הצרפתית. ההפלגות המיוחדות מתבצעות בשיתוף עם החברה להגנת הטבע וחיות הבר, כך שהחוויה מציגה בפני הילדים והמבוגרים את הסביבה ובעלי החיים שבה.  

בין הפעילויות והאטרקציות שכוללת תכנית השיט, גם טיולים בטבע, שהות על חוף הים, תכניות מדע, סדנאות יצירה, צפייה בדולפינים, שחיה עם כרישים והופעות מחול מסורתיות עם רקדנים מטהיטי.

ההפלגות נמשכות בין שבעה ל-11 לילות, כאשר היעד המרכזי בו מבקרים כולל את האיים כאמור. התאריכים הזמינים ליציאה כוללים ימים ביוני, ביולי ודצמבר.

המחיר מתחיל ב-5,845 דולר לנוסע בחדר זוגי. ניתן לצרף לחדר נוסע שלישי מתחת לגיל 17 ללא תשלום. המחיר כולל גם טיסת הלוך ושוב משדה התעופה של לוס אנג'לס (LAX), העברות, ארוחות, שירות חדרים 24 שעות ביממה, משקאות, אירוח יום על אי פרטי, והשתתפות בתכנית לשמירת הטבע במוטו מהאנה, במחיר של החל מ-349 דולר.

לפרטים: 800-848-6172

במהלך ההפלגה יכירו הילדים והמבוגרים את הסביבה ואת בעלי החיים

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת