השחקן, ברנדן פרייזר,  לא סיים את המלחמה שלו עם איגוד העיתונאים הזרים בהוליווד, שמעניק את פרס גלובוס הזהב מדי שנה. האיגוד בדק את טענותיו של פרייזר לפיהן, בשנת 2003 אחז נשיא האיגוד לשעבר, פיליפ ברק, במבושיו. לאחר הבדיקה יצא האיגוד בהכרזה, כי פעולתו של ברק היתה בסך הכל בדיחה. מיותר לציין שברנדן לא קיבל את ההסבר בהבנה. "אני לא מבין את הבדיחה" אמר פרייזר בראיון, "אני היחידי שיודע היכן הוא נגע בי".

Me too, ברנדן פרייזר

בחודש פברואר האחרון, סיפר פרייזר על הפגיעה המינית שחווה. לדבריו, "ידו השמאלית של ברק לפתה את ישבני. אחת מאצבעותיו נגעה באיבר המין שלי והתחילה לזוז מסביב. הרגשתי מחולל כמו ילד קטן וחסר אונים. הרגשתי שאני הולך לבכות אבל לא אמרתי דבר".

פרייזר סיפר שלאחר התקרית הוא סבל מדיכאון עמוק. "האשמתי את עצמי והרגשתי עלוב. רציתי להיות רק עם עצמי ושאף אחד בעולם לא יתקרב אלי". לדבריו, ההטרדה המינית השפיעה עליו קשות, הוא החליף בתים, התגרש ואיבד את הקשר עם ילדיו. "בשלב מסוים החלטתי לחדש את הקשר אתם, אז את כל זמני הפנוי, השקעתי אך ורק בהם".

האיגוד ביקש מפרייזר לחתום על הסכמה לממצאי החקירה, בהם נכתב, כי ברק בסך הכל התלוצץ אתו במעשיו, אך פרייזר מסרב. "ביקשתי מהם שיראו לי את דו"ח החקירה ואז אדע על מה אני חותם בדיוק".

"הרגשתי מחולל כמו ילד קטן וחסר אונים. הרגשתי שאני הולך לבכות אבל לא אמרתי דבר", פרייזר

לדברי פרייזר האיגוד סירב להעביר לו את הדו"ח, "הם מתנהגים כשועלים בבגדי כבשה. הם אומרים, 'הו, אנחנו רוצים שהוא יחלים'. אם כן, הצעד הראשון בכיוון הזה הוא להראות לי את הדו"ח. האם אני יכול לראות את הדו"ח? מה זה צריך להיות? הם פתחו בחקירה, אז איפה הממצאים ומדוע הם לא מציגים אותם".

כשברק נשאל בראיון האם קיבל עונש משמעת מהאיגוד הוא השיב בשלילה.

You Might Also Like

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת