ב-13 ביולי, שש שנים לאחר צאת הסרט Hotel Transylvania  (או כפי שהוא נקרא בישראל, "מפלצת של מלון"), ושלוש שנים לאחר צאת הסרט השני בסדרה, יצא הסרט השלישי בסדרה, Hotel Transylvania 3: Summer Vacation.

אדם סנדלר, סלינה גומז ואנדי סמברג שבו לדובב את דמויותיהם כדרקולה, מייביס וג'וני

כשדרקולה מתלונן על שחיקה בתפקוד ובניהול המלון, בתו, מייביס, מנסה להקל עליו את העומס ומזמינה לו חופשה על ספינת תענוגות יוקרתית למפלצות. שאר חבריו לא מסוגלים להתאפק ומצטרפים גם הם לשיט. כשדרקולה פוגש את הקפטנית המסתורית של הספינה, אריקה, האהבה מתחילה לפרוח. כעת, תורה של מייביס להיות הבת המגוננת ולנסות להפריד בין אביה לאריקה. כל זאת, בזמן שמייביס וחבריו של דרקולה אינם מודעים לכך שאריקה היא למעשה בתו של ואן הלסינג, אויבו המושבע של דרקולה.

בספטמבר 2015, מפיקת הסרט השני בסדרה, מישל מרדוקה, חשפה, כי באולפנים "מדברים על סרט שלישי". אך היא והבמאי, גנדי טרטקובסקי, לא ישובו לתפקידם, משום שהם עבדו על פרויקט חדש של טרטקובסקי, שמאוחר יותר בוטל ונגנז. באותו החודש, גילה טרטקובסקי, כי הוא לא יחזור לביים את סרט ההמשך ואמר: "שני סרטים, זה מספיק. יש לי רעיונות רבים אחרים ואני צריך להוציא אותם לאור".

דרקולה וחברים יוצאים לקרוז על ספינת תענוגות יוקרתית למפלצות

למרות זאת, מאוחר יותר, אישר טרטוקובסקי כי הוא יחזור לתפקיד הבימוי. לדברי טרטקובסקי, הוא חזר לפרויקט לאחר שקיבל השראה מחופשה משפחתית "אומללה" וכן מסדרת סרטי "חופשה סאטירית לאומית", בכיכובו של צ'בי צ'ייס.

אדם סנדלר, סלינה גומז ואנדי סמברג שבו לדובב את דמויותיהם כדרקולה, מייביס וג'וני, בהתאמה. גם השחקן סטיב בושמי נידב את קולו לסרט.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת