כ- 50 שחקניות מלוס אנג׳לס היו חלק מהטורניר האמריקאי הראשון של מאמאנט, הן התאמנו מספר שבועות בקבוצות שהיו חדשות להן, עזבו את הבית, הילדים והבעלים שתומכים ויצאו לסוף שבוע מרגש, מלא בחוויות ואנרגיות מטורפות.

הטורניר הראשון התקיים מספר שעות אחרי שהן נחתו במרכז ה-JCC על שם קפלן בטנפליי בניו ג׳רזי. את הטורניר ניהל צוות מקצועי שהגיע מישראל יחד עם ההנהלה והצוות המקצועי של הליגה המקומית המארחת.

נציגות הקבוצות מלוס אנג'לס. צילום: אלונה כהן

17 קבוצות, ארבעה מגרשים, כולן משחקות או מעודדות מהצד אחת את השניה. אחרי לילה של טיסות וללא שינה, האדרנלין שזרם במגרש ניצח את העייפות, עזר להן לשחק 6 שעות במיטבן והפך אותן לחדות יותר, מהירות וחזקות במשחק. 

למקום הראשון בטורניר הגביע הגיעו קבוצת בוסטון 1 ולשני קבוצת בובהנט מניו ג׳רזי.

את השבת קיבלו משתתפות הטורניר ביחד, כאשר הקהילה בניו ג׳רזי עוטפת אותן בחום ואהבה. טלי וויסמן, שחקנית מאמאנט ניו ג׳רזי, ובעלה דני פתחו את ביתם הרחב לקבלת שבת, הדלקת נרות משותפת, שולחנות מלאים בכל טוב והופעה של להקה עם מוזיקה טובה. נרגשות מהיום מלא האנרגיות מקבלות כולן את השבת יחד, מכירות חברות חדשות, שרות ורוקדות, חוויה אמיתית. לחלקן זוהי פעם ראשונה שהן עזבו את הילדים ללילה אז הן נרגשות יותר אבל מבינות שמאמאנט זו משפחה שתומכת אחת בשנייה.

יום שבת הוא יום מנוחה ממשחקים  אבל בנות מאמאנט לוס אנג׳לס כבשו את התפוח הגדול ובילו במנהטן היפה, בין סנטרל פארק לשדרה החמישית וטיים סקוור, הן נהנו מכל דקה.

גם העיר הגדולה לא תגרום לשחקניות מאמאנט להפסיק לשחק, מיד עם צאת השבת התחיל טורניר Fun Tounm, שהיה בונוס מתוק בטורניר הזה . זה הרגיש כמו מסיבת חוף בה השתתפו כל הקבוצות, מתנפחים, פינות ישיבה, מחצלות ונשנושים. כל מי שהפסידה בטורניר יוצאת, שם מחכים לה משקאות וליווי קבוע של דיג'יי מצוין שדאג להרקיד את השחקניות בין הנקודות. זה היה למעשה אירוע הסיום של טורניר ארה"ב הראשון, אווירה מחשמלת הייתה על המגרשים, כולן מעודדות אחת את השנייה, רוקדות, צוחקות ומפרגנות. 

למשחק הגמר הגיעה קבוצת Blue starsמבוסטון מול לוס אנג'לס 2, עם הקפטנית המדהימה ליאת פרידמן. לאחר קרב צמוד ומותח זכו שוב בוסטון בגביע הייצוגי של טורניר הפאן הראשון של מאמאנט, שיהפוך גם הוא למסורת קבועה. לקינוח ולחגיגת הניצחון של לוס אנג׳לס 2 זללו המאמות פיצה, ע"פ התיאוריה של הבדרן אדיר מילר.

יום ראשון הוקדש להכשרות מקצועיות ומשחקונים שהועברו על ידי הצוות המקצועי מישראל - זיו סדבון, רונית וויץ ושירלי זקן.

הטורניר הראשון בארה״ב הסתיים אבל אין ספק שהיסטוריה קטנה נעשתה בסוף שבוע הזה. בין חברויות חדשות נרקמו בין השחקניות, הפירגון והעידוד נראה כי מאמאנט היא לא רק חוג או פעילות גופנית. מאמנט היא משפחה תומכת, היא מוציאה מאתנו את הטוב שבנו, ממש מתיחת פנים טבעית שגורמת לכל אחת להרגיש צעירה יותר. 

בסופו של דבר, חזרו המאמות הביתה תפוסות, עייפות וכואבות אך מרוצות למראה המשפחות התומכות שחיכו  להן בבית.

איזה כיף לנו שיש לנו את מאמאנט בחיינו!

הרבה תודות לצוות המארח בראשות מורן מזרחי, יו"ר מאמאנט ניו גרזי, מירב מילמן, הרכזת המקצועית, ואריאל אלעד, שעשו את ההכנות הלוגיסטיות להצלחת הטורניר ביחד עם הצוות שהגיע מישראל: רונית וייץ, שירלי זקן וזיו סדבון.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת