אדם שהתחזה לשוטר מואשם בכך שניסה להטיל אימה על משפחה שלמה, נעצר בזכות החשיבה המהירה של אם המשפחה, כך נמסר ממשטרת לוס אנג'לס. תחילת האירוע בשעות הערב של יום ראשון, אז שבה המשפחה מפארק מים מקומי כאשר החליטו לעצור ולאכול באחת ממשאיות המזון ב-City of Industry. ששת בני המשפחה, שני ההורים וארבעת הילדים, ישבו במכוניתם בזמן האכילה כאשר לפתע ניגש אליהם אדם זר שהחל לאיים עליהם. האיש הראה לאם המשפחה כי הוא חמוש באקדח וטען בפניה כי הוא שוטר סמוי.


משאית המזון, בסוף השבוע האחרון


האם הבינה מיד כי משהו לא כשורה ודאגה מכך שהאיש חמוש ונמצא בקרבת משפחתה, ועל כן העלתה בראשה תוכנית מהירה להרחיק אותו מן המקום. היא הציעה ל"שוטר" את אחד ממאכלי הטאקו שהם אכלו, אך אמרה שהיא חייבת להביא לו מפיות נוספות. היא ניגשה לכיוון המשאית, שם ביקשה מהלקוחות העומדים בתור שלא להסתובב והסבירה להם את המצב תוך כדי שהיא מבקשת מהם להתקשר למוקד החירום 911 ברגע שתחזור לכיוון מכוניתה. בתוך דקות אחדות הגיעו מספר ניידות משטרתיות למקום, דבר שגרם לגבר שהתחזה לשוטר להשליך את נשקו לתוך מכונית המשפחה ולנסות להיכנס אליה.


החשוד חואן רודריגז


השוטרים הצליחו לעצור אותו בטרם הצליח להיכנס. החשוד נעצר, והמשטרה פרסמה כי מדובר בחואן רודריגז בן ה-38. הוא נעצר בחשד לסיכון של קטין והתחזות לשוטר, אך מעבר לכך נעצר בשל צו מעצר שהוצא נגדו. המשטרה כינתה את האישה כ"אמיצה מאוד", ואף שיבחו את מה שכונה "טקטיקת הטאקו": "אנחנו רוצים להודות לחברי הקהילה שהתקשרו למשטרה כדי לדווח על התנהגותו החשודה של האיש. אנחנו גם רוצים לציין לטובה את האם האמיצה, שכמו חיה בטבע, ישר ידעה כיצד להגן על ילדיה", נמסר מהמשטרה.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת