מנדי מור (34) לא שומרת טינה, אך היא רוצה לנקות את האוויר ולהעמיד דברים על דיוקם. בראיון לתכנית הרדיו הפופולרית של הווארד שטרן היא סיפרה, כי השחקן ווילמר ולדרמה (38), שטען כי הוא היה הראשון שלה, ממש לא היה.

"ווילמר, למה שתספר שקר כזה?", מור לא מבינה

"יצאנו כשהייתי בת 16-17 ולא, הוא לא לקח את הבתולים שלי. אהבתי אותו ואני עדיין אוהבת אותו. הוא חבר טוב מאוד ולכן הייתי בהלם מהשמועות. לא רק שמדובר במעשיה, זה גם לא מאפיין אותו. הוא יצא עם כל מיני נשים. אני הכרתי אותו בזמן צילומים לאיזה מגזין נוער כשהייתי בת 15, אף פעם לא נישקתי מישהו נשיקה צרפתית והוא היה החבר הראשון האמתי שלי".

מור הוסיפה שהוריה, ובעיקר אביה, היו בהלם כששמעו את דבריו של ולדרמה. כוכב סדרת הטלוויזיה "מופע שנות ה-70" ניסה להתנצל ולתרץ את דבריו בפניה, אך מור לא הבינה, "למה שתספר שקר שכזה?".

ולדרמה אמר את הדברים בתכניתו של הווארד שטרן בשנת 2006 וסיפר שזו היתה חוויה נעימה. למרות שהוא השפיל את מור ברדיו, היא אומרת שסלחה לו ושהוא בחור טוב.

מור סיפרה לשטרן על היום בו גילתה שאמה עוזבת את אביה לטובת אישה. המשפחה היתה אז בחופשה ומור פתחה את המחשב של אמה ובטעות גילתה שם מכתב, שאמה כתבה לאביה בו היא אומרת לו שהיא עוזבת אותו למען האישה בה היא מאוהבת. אמה והאישה האחרת הכירו במועדון טניס.

אמה עזבה את אבא לטובת אישה, מור 

מור הודתה שכאב לה על אביה שניסה להעמיד פנים שהכל בסדר ביודעו שזו החופשה המשפחתית האחרונה. יחד עם זאת, היא לא כעסה על אמה שהתאהבה והתגרשה מאביה. אמה וחברתה חיות יחד כבר עשר שנים ו"טוב להן ביחד. אין לי בכלל בעיה שהיא בחרה לחיות עם אישה", סיכמה מור.

You Might Also Like

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת