הקונסול הכללי של ישראל, לוס אנג'לס, סאם גרונדוורג, אירח חגיגה פרטית של יום העצמאות ה-70 של ישראל באולפני יוניברסל בהוליווד. האורחים כללו מנהיגים בתחומי הבידור, הספורט, העסקים והפוליטיקה. המיצג המרכזי של הערב היה מסע מולטימדיה שסקר את ישראל לאורך שבעה עשורים של היסטוריה, בשימת דגשים על ציוני דרך בתולדות המדינה מיום הקמתה, את התפתחותה ואת תרומתה הרבה לעולם.

מימין: נועה תשבי, הקונסול סאם גרונדוורג ונינט טייב. צילום: Getty Images

האירוע החגיגי, שנשא את השם "הוליווד מצדיעה לישראל", נפתח בשירת ה"תקוה" ו"הדגל זרוע הכוכבים" בפי ליאל קולט. אחריה הופיעה גילת רפפורט עם שיר של עידן רייכל. השחקן קלסי גרמר פתח את הערב, ובעקבותיו הופיעה הזמרת נינט טייב עם להקתה. לאורך הערב הוקרנו מצגות שונות שהראו רגעים הסטוריים בתולדות המדינה וכן הראו את תרומתה הרבה של ישראל לעולם בכל התחומים. הקומיקאי אלון גולד שעשע את הקהל בקטעי הקישור, ושיאו של האירוע היה השחקן הקומיקאי בילי קריסטל, עם סטנדאפ ברוח יהודית, שאף התכבד לפרוס ולהציע למשתתפים עוגת יום הולדת 70 מפוארת. 

מימין: הקונסול סאם גרונדוורג וקלסי גרמר. צילום: Getty Images

הסלבריטאים האחרים שהשתתפו כללו בין היתר את מים ביאליק, שחקנית בעלת תואר דוקטור במדעי המוח ("בלוסום", "המפץ הגדול"), מייק בורשטיין (שחקן, במאי ומפיק), דייויד בלו (לשעבר כדורסלן), אריק דיקרסון (לשעבר שחקן פוטבול), יעל גרובגלס (שחקנית - "ג'יין הבתולה") , אבי ייששכרוף והשחקן ליאור רז (יוצרי "פאודה"), ישיאל פואיג (אל איי דודג'רס) שרי שפרד (שחקנית), נועה תשבי ("בטיפול"), גורי ויינברג ("דמדומים") ו-Metta World Peace(מאמן כדורסל וכדורסלן לשעבר). 

ברכות וידאו מיוחדות ששוגרו והוקרנו, כללו את אלו של עומרי כספי, מייקל דגלאס, גל גדות, ראש העיר אריק גרסטי, ביל מאהר וברברה סטרייסנד.

אורחי האירוע עם העוגה החגיגית. צילום: Getty Images

מאת: אליענה ברוך

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת