לעובדים בחברת האשראי דיסקבר, תינתן האפשרות לבחור מבין שבעה תארי בנושאי עסקים או מדעי המחשב לתואר ראשון בשלוש אוניברסיטאות. הם יזכו למימון עלות שכר הלימוד, העמלות, הספרים וכל מה שידרש להשלמת תוכנית הלימודים, ללא הגבלת זמן. כ -99 אחוזים מבין 16,500 עובדי החברה יוכלו לקחת חלק בפרויקט, ולא מדובר רק בעובדי משרה מלאה אלא גם כאלה העובדים במשרה חלקית, בתנאי שהם עובדים לפחות 30 שעות בשבוע. 


לראשונה חברה תממן תואר מלא ללא הגבלה לעובדיה. אילוסטרציה (צילום: שאטרסטוק)"המוטיבציה מאחורי ההטבה החדשה היא כפולה" אמר ג 'ון קפלן, סגן נשיא הדרכה ופיתוח ב- דיסקובר. "הראשונה היא לסייע לחברה לגייס ולשמר עובדים טובים בשוק העבודה. השניה היא 'לעשות את הדבר הנכון', על ידי פתיחת אופציות לעובדים למגוון רחב של הזדמנויות קריירה בתוך או מחוץ לחברה.
"השקעה בעובדינו ובעתידם לא רק תהפוך אותנו לחברה חזקה יותר, אלא תהיה לה השפעה חיובית מתמשכת על אלה שאולי לעולם לא יקבלו את ההזדמנות ללמוד במכללה", אמר קפלן.

לאור התחרות הגוברת בהשגת עובדים איכותיים, לא רק דיסקובר משקיעה בשכר הלימוד עבורם. 
 גם חברות כמו וולמארט, מקדונלדס, טאקו בל, וחברות נוספות הרחיבו את השקעתן החינוכית במהלך החצי השנה האחרונה.  לא מעט חברות מציעות סבסוד תואר אקדמי, אך רובן המכריע מציע מימון של עד 5,250 לשנה, היות וכל סכום מעבר מחוייב במס.

החברה גם החלה שיתוף פעולה עם 
Guild Education, פלטפורמת שתסייע בניהול התוכנית החדשה. באמצעות הפלטפורמה, לעובדים יוצע יועץ שיעזור בתהליך הבקשה, כמו גם בייעוץ אקדמי. הפלטפורמה תסייע גם בבחירה בין התארים, בשלוש מכללות עם תוכניות מקוונות המותאמות לאנשים עובדים: אוניברסיטת ווילמינגטון, אוניברסיטת ברנדמן ואוניברסיטת פלורידה.

עובדים חדשים יהיו זכאים לתשלום שכר הלימוד כבר מיום העבודה הראשון. רוב העובדים בחברה להם אין תואר ראשון עובדים בשירות לקוחות. הם זכאים למימון התואר, יחד עם עובדי מטה החברה, גם אלו שכבר אוחזים בתואר אקדמי כלשהו. 

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת