חרמש אלקטרוני גרם לשריפות שהובילו לפינוי עשרות משפחות בבוורלי קרסט שבלוס אנג'לס אתמול (שלישי), כך עולה מדיווחי הרשויות. השריפה החלה לבעור בסביבות השעה 2:00 בצהריים, והיא כילתה כ-40 אקר של שטח מיוער.


השריפה מתקרבת לבתים, אתמול


לאחר כשמונה שעות בהן הלהבות השתוללו, צוותי הכיבוי השתלטו על כ-40 אחוזים מהשריפה בלבד. כך מסרה מחלקת הכיבוי של לוס אנג'לס.

על פי ההודעה, חרמש אלקטרוני, שקבלן עשה בו שימוש בחצר אחורית של בית מגורים, ככל הנראה גרם לשריפה הגדולה. כך אמר דובר מכבי האש של לוס אנג'לס, אריק סקוט. "ודאו שאתם מעסיקים עובדים בעלי רישיון שמחזיקים בציוד כיבוי השריפות המתאים", אמר סקוט. 

הוא קרא לבעלי בתים לפנות עשבים שוטים בשעות הבוקר המוקדמות, לפני שעות החום הקשות, בהן אדי הדלק של מכשירי הגינון האלקטרוניים עשויים לגרום להתלקח.
צווי פינוי הוצאו ל-86 משפחות, אך הם בוטלו בשעה שמונה בערב. עם זאת, האיזורים שכן פונו כבר מתושבים, ייפתחו אך ורק לגרים במקום ולא למבקרים.

לדברי סקוט, רוחות חלשות סייעו ללוחמי האש להשתלט על הלהבות, ואף בית לא ניזוק במהלכן.

אמש הוזהרו תושבי האזור שאוגפו על ידי הלהבות, מדרום לדרך יוקום ומצפון לדרך פורטולה, כי הם ניצבים בפני "איום מיידי". בנוסף לצווי הפינוי, הרשויות פרסמו אזהרות לתושבי האזור שלא פונו מבתיהם.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת