אמריקן אקספרס תסיים את הקמת טרקלין לקוחות הפרימיום שלה בשדה התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס טום ברדלי (LAX) רק בשנה הבאה. בינתיים הודיעה החברה כי טרקלין הפרימיום החדש שלה, שיכונה סנטוריון, יכלול מאפיין חדש שאין בטרקלינים אחרים של החברה. מדובר באזור שלווה, שיסייע לנוסעים, המחזיקים את כרטיסי הפרימיום של חברת האשראי, להירגע ולהתאים את עצמם לאזורי הזמן השונים.

הטרקלין יכלול מאפיין מיוחד: אזור שלווה, שיסייע לנוסעים להתאים את עצמם לאזורי הזמן השונים

האזור החדש ישמש כטרקלין ה-12 במספר, שמפעילה החברה בשדות תעופה. LAX הוא שדה התעופה השני ברשימת שדות התעופה דרכו עובר מספר הנוסעים הגדול ביותר שמחזיקים כרטיסי פלטינום של החברה.

הטרקלין שימוקם אחרי מתחם בדיקות הביטחון יתפרש על פני שטח של כ-14,000 סקוור פיט ויכלול מתקנים שונים, בהם גם ספא, חדר משפחה, התקני קיר מותאמים אישית, מנות שף שיוגשו ללא תשלום, פינות עבודה, גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי, שירותים, מקלחות ואזור שלווה.

הטרקלין יתפרש על פני שטח של 14,000 סקוור פיט

ביום הטיסה, יוכלו מחזיקי כרטיסי אשראי פלטינום או סנטוריון של החברה להיכנס לאזור הטרקלין ללא תשלום, בצירוף תעודה מזהה. מחזיקי כרטיסי פלטינום יורשו לצרף שני חברים נוספים חינם. מחזיקי כרטיסי סנטוריון יורשו לצרף בני משפחה מקרבה ראשונה או שני חברים. מחיר הכניסה לאורחים נוספים עומד על 50 דולר.

העמלה על אחזקת כרטיס פלטינום עומדת על 550 דולר בשנה. עבור הזמנה של כרטיס סנטוריון מחויבים החברים בעמלה של 2,500 דולר בשנה.

טרקלינים נוספים של סנטוריון ניתן למצוא גם בנמל התעופה לה גוורדיה שבניו יורק, בנמל התעופה מק'קארן בלאס וגאס ובנמל התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו.

מחזיקי כרטיסי אשראי פלטינום או סנטוריון של החברה יוכלו להיכנס לאזור הטרקלין ללא תשלום

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת