מעל אלף איש הגיעו לאירוע הקולינרי הישראלי Taste of Israel שנערך במרכז הסקירבול ביום חמישי בערב, ה-7 ליוני. אורלי טל, מפיקת האירוע, עמדה ככלה ביום שמחתה וקיבלה את פני הבאים שזרמו למוזיאון היהודי מכל רחבי העיר והוואלי. 

אורלי טל עם חברי הלהקה והשפים. צילום: אברהם יוסף פאל

במרכז האירוע עמדו שפים מקומיים ושפים מפורסמים מישראל, שחלקם כוכבי תוכניות בישול טלוויזיוניות שונות כמו אייל שני, שאול בן אדרת, מאיר אדוני, גולן גורפינקל וזמי שרייבר, שעמדו בתחנות השונות ביחד עם הצוות שלהם, הכינו והגישו במהירות מדהימה מנות גורמה לעוברים ושבים. סביח, חציל עם טחינה וחריף, דגים, כדורי בשר, סלטים, המבורגרים ועוד ועוד. מדי פעם עצרו כדי להצטלם עם המעריצים הרבים שהגיעו לאירוע. 

אייל שני, כוכב טלוויזיה מוכר בזכות תוכניות תחרויות בישול, נאלץ להניח את הסכין והחצילים כל כמה דקות בשביל להתפנות להצטלם עם עוד מעריצה. גם שאר חבריו השפים תפקדו כסלבריטאים מבוקשים, חיוך מהיר למצלמה ובחזרה מהר לאחורי הדלפק כדי להכין עוד מנה.מעניין היה לראות שגם לאחר שנים רבות מחוץ לישראל, תושבי לוס אנג'לס מכירים היטב את השפים הישראלים ששמם הולך לפניהם.

בחצר הפנימית של המרכז, הגישו ייקבים שונים מישראל וכן מקומיים, את מיטב היינות שלהם.

ברחבה הראשית שצוידה כהלכה בידרה להקת מומנטס, על 25 חבריה, את הקהל בשורת להיטים מוכרים ואהובים והופעה שלא הייתה מביישת שום אירוע הוליוודי. 

בחדר ה-VIP המפואר, שהתמלא עוד בשעות המוקדמות של הערב, הוגשו מנות השפים והיינות, עם מוזיקה חיה.

אורלי טל, שטרחה על האירוע מזה קרוב לשנה, הצליחה להרים אירוע מושקע, מבדר ובעיקר טעים להפליא. האירוע הציג את המטבח הישראלי והשפים הישראלים ההולכים וכובשים את העולם עם מסעדות הרשת שלהם. 

מימין: מאיר אדוני, אורלי טל, גולן גורפינקל ואייל שני. צילום: אברהם יוסף פאל

האירוע התאפשר בזכות הפילנתרופ היהודי ליאו דיוויד. הכנסות האירוע יוקדשו למען ארגון "גדולים מהחיים" המסייע לילדים חולי סרטן בישראל ומשפחותיהם. 

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת