שני בני אדם מואשמים בכך שרצחו וביתרו את גופתה של סידני לוף, בת 24 במותה, שאותה פגשו באמצעות אפליקציית ההיכרויות טינדר. השניים, אוברי טרייל בן ה-51 וביילי בוסוול בת ה-23, הגיעו אתמול (ג') לבית המשפט במחוז סאלין בנברסקה, שם הואשמו ברצח מדרגה ראשונה. על פי כתב האישום, בוסוול ולוף נפגשו באפליקציה ויצאו לדייט בערב ה-14 בנובמבר, ואז קבעו להיפגש בשנית למחרת. כעבור יומיים, אמה של לוף דיווחה עליה כנעדרת.


הנרצחת, סידני לוף


בראשית חודש דצמבר, נמצאה גופתה של לוף באמצע שדה, כ-90 מייל מהעיר לינקולן. גופתה בותרה והושמה בשקיות אשפה, כך על פי כתב האישום. טרייל ובוסוול נעצרו במדינת מיזורי הסמוכה, עוד לפני גילוי הגופה, באשמות אחרות. בהמשך הצליחה המשטרה לקשור את השניים לרצח. הפריצה הראשונה בחקירה התרחשה כאשר המשטרה הצליחה לשים את ידיה על צילומי מצלמת אבטחה מחנות "הום דיפו". ב-15 בנובמבר, נצפו השניים רוכשים את הכלים שבעזרתם ביתרו את גופתה של לוף בהמשך היום. על פי כתב האישום, טרייל סיפר לחוקרים שהוא חנק למוות את לוף בעזרת כבל מעריך. הערכת החוקרים היא שהשניים ביתרו את הגופה יחדיו.


הרוצחים, ביילי בוסוול (ימין) ואוברי טרייל (שמאל)


למרות שהצליחו לפענח את הרצח, המשטרה עדיין לא הצליחה למצוא מניע בעבורו. בשל העובדה כי הרצח בוצע ככל הנראה באופן אקראי, התובע במדינת נברסקה אמר שנשקלת האפשרות לדרוש עונש מוות לשניים.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת