תיכון לוס אלטוס במאונטן ויו שילם פיצויים למשפחתה של תלמידה לשעבר שהתלוננה כי לא הגן עליה לאחר שהאשימה תלמיד אחר באונס במסיבה בספטמבר 2015. התלמידה, שהיתה בת 17 בזמן האירוע, סיפרה למוריה שהותקפה על ידי תלמיד בן גילה כשהיא לכודה בחדר אמבטיה נעול במסיבת מלון בסן חוזה שאירח אביו של תלמיד אחר.


לא הגנו עליה לאחר שהתלוננה. הנערה (צילום: Gabriela Hasbun)


לדבריה סגל בית הספר הציע לה את ייעוץ אך לא בדק את טענותיה במלואן, לא יידע אותה בזכויותיה או סיפק התאמות נאותות כאשר סיימה לבסוף את שנתה האחרונה בתיכון בתוכנית חיצונית מחוץ לקמפוס. ההסדר הסתיים כשלוש שנים לאחר שהנערה התלוננה במשטרה והודיעה להוריה, שני מורים, למטפל שלה ולצוות בית החולים על האירוע. בדיקה רפואית משפטית מצאה חבלות ושריטות העולות בקנה אחד עם הדיווח שלה על התקיפה.

ממידע שפורסם נראה כי במסגרת ההסדר ישולמו לה כ - 80 אלף דולרים, אך פרקליט המחוז, ג'ף הארדינג, סירב לאשר את הפרטים. "העיניין נפתר", הגיב במייל על הנושא. לדברי הארדינג, שפורסמו ב - 2007 בכרוניקל, לא נפתחה חקירה בתחילה היות והאירוע התקיים מחוץ לקמפוס הלימודים והיה נראה כי מעורבים בו תלמידים מבתי ספר אחרים. משפחתו של התלמיד המדובר סירבה להגיב.


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת