אירוח המשחקים בצפון אמריקה יכול להוות יתרון עצום עבור פוקס, ששילמה בערך חצי מיליארד דולרים עבור זכויות השידור של משחקי 2018, 2022 ו - 2026. "בכל פעם שאתה מארח אירוע גדול כזה בארה"ב, זה גורם עניין", אמר נשיא פוקס ספורט אריק שנקס. "זה יהיה פנטסטי עבור אוהדים, עבור הכדורגל בארה"ב".


אירוח המשחקים בארה"ב - שיחוק של רשת פוקס (צילום: שאטרסטוק)שנקס גם ציין כי פוקס לא תצטרך להתמודד עם הלוגיסטיקה של המשחקים באזורי זמן שונים וכי הכיסוי של גביע העולם 2018 יהיה העיקר של פוקס: "ברור שהחדשות הללו יהיו חלק גדול ממה שנעסוק בו היום ואני חושב שההתרגשות עוד תמשיך לתוך גביע העולם", אמר. מדובר בתפנית חדה עבור פוקס, ששידרה את משחקי מוקדמות גביע העולם, כאשר נבחרת ארצות הברית לא הצליחה להעפיל לטורניר הנוכחי ברוסיה.  "למחרת בבוקר, לקחנו את זה כאתגר, הן מבחינה יצירתית והן מבחינה עיסקית. לא היתה לנו ברירה אלא להתקדם", אמר שנקס.

המשחקים מושכים קהל אמריקאי גדול יותר כאשר נבחרת ארצות הברית לוקחת בהם חלק, בשל הערך הפטריוטי. בפעם הראשונה מאז 1986, לאמריקאים לא היה בפעם הזו צוות ביתי לעקוב אחריו, מה שאמר פחות צופים בפועל, עבור הרשת. פוקס מצאה עצמה צריכה למלא הרבה זמן אוויר.

הרשת מחזיקה בזכויות השידור ל - ESPN כבר שנים רבות, שידרה את המשחקים בשנת 2011 וקיבלה את הזכויות גם עבור 2018 ו 2022 - לגביע העולם באנגלית. לפני שנתיים, זכתה להרחבת זכויות באמצעות שידורי גביע העולם בשנת 2026. "לא רק שזה יהיה גביע העולם הגדול ביותר המופץ באמצעות פוקס ו - FS1, אלא גם מבחינה דיגיטלית יהיה שינוי", אמר. ביום רביעי, פוקס ספורט תשדר בסטרימינג את קדימון לתוכנית הטוויטר שלה, בשידור חי מרוסיה. גביע העולם ישודר ביום חמישי עם רוסיה וערב הסעודית.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת