בשבת הקרובה, ה-30 ביוני, יחל ליין מסיבות האוס חדש ב- Elevation Bar בשרמן אוקס ע"י צוות דיג'יים ומוסיקאים ישראלים מקומיים ומוכשרים שהחליטו להענות לבקשת חברים ובליינים רבים המחפשים מסיבות בסגנון אלקטרוני והאוס.

מימין: אסי וידאל, נטלי ויוצ'י

איחולים על היוזמה לעשות מסיבות האוס בוואלי, מה גרם לכם להתחיל?

"כדיג'יים ומוסיקאים התחברנו באירועים שעבדנו ביחד בלוס אנג'לס, כולנו אוהבים מוסיקה אלקטרונית, האוס ואלקטרו, ביחד החלטנו להרים משהו חדש לישראלים שאוהבים את הסגנון."

ספרו לנו קצת על הצוות

"אסי וידאל- דיג'יי ומפיק מוסיקלי, בעל הלייבל ריינו סטאר, שדרן תוכנית הרדיו אלקטרו קלאב, ניגן בארץ וברחבי ארה״ב במועדונים ובפסטיבלים.

יוצ'י- דיג'יי ומפיק מוסיקלי, ניגן עם אמנים כמו סקאזי ואינפקטד משרום בארץ, בתאילנד וברחבי ארה״ב.

נטלי- דיג'יי, זמרת וחביבת הקהל, ניגנה במועדונים בארץ וברחבי ארה״ב.

אור אוליאל- הידוע בכינויו אולי, מוסיקאי מחונן ואיש עסקים, נולד וגדל בעולם המוסיקה, הופיע עם טובי האומנים בארץ וארה״ב.

מה שמשותף ביננו זה שכולנו אוהבים חיים ונושמים מוסיקה ורצינו למצוא מקום שבו נוכל לנגן את מה שאנחנו באמת אוהבים וגם מוסיקה מקורית שאנחנו יוצרים. בנוסף, המון חברים ומעריצים שבאים למסיבות שלנו תמיד שואלים למה אנחנו לא עושים מסיבות של אלקטרו והאוס במועדון קבוע, אז הנה סוף סוף זה קורה!"

האם המסיבות האלו הולכות להיות שונות מהמסיבות הישראליות שאתם מנגנים בהם?
"כמובן! ליאור גוב הוא אחד המפיקים הטובים בלוס אנג'לס, הוא מצליח להביא ישראלים מכל תחומי הקהילה למסיבות שלו ושם אנחנו מנגנים להיטים, ישראלי ומזרחי, כמו בחתונות ואירועים שאנחנו מופיעים בהם, לעומת זאת במסיבות האלו אנחנו רוצים למשוך את החברה הצעירים שאוהבים מוסיקה אלקטרונית ומוסיקת האוס על כל סוגיה. אנחנו לא מתכוונים לנגן מזרחית או מוסיקת פופ, אנחנו מכוונים יותר לסגנון מועדון החתול והכלב מתל אביב, או ימי ראשון במועדון ה"אבי" בווסט הוליווד, האוס מחתרתי, סקסי, מעורב עם היפ הופ ואלקטרו מקפיץ. בנוסף, ננגן מוסיקה מקורית שאנחנו מפיקים וחלק מזה יהיה עם זמרים בהופעה חיה."

הפתיחה מגיעה בשבת הקרובה 30 ביוני, מה מתוכנן לנו?
"דבר ראשון אסי וידאל חוגג יום הולדת עם החברים והדיג'יים נטלי ויוצ׳י, שהולכים לנגן סטים אלקטרוניים מחשמלים! כמובן שלכל אחד יש את הסגנון שלו אבל כולנו ביחד יוצרים אוירה מיוחדת. יש לנו את דיג'יי שי סילבר האלוף שמגיע לנגן סט לכבוד יום ההולדת בסגנון האוס, יש את ראלפי, שהיא זמרת מעולה ותשיר שיר או 2 בהופעה חיה עם אסי וידאל. יש את אור אוליאל, הידוע כאולי, ויתחיל להופיע איתנו מהמסיבות הקרובות."

מאיפה השם Elevate ולמה בחרתם בו?
המקום בו אנחנו עושים את המסיבות נקרא Elevation Bar אז זה פשוט זרם לנו בקטע של להרים את האנרגיות לאנשים להביא אותם להיי, עם המוסיקה שאנחנו מנגנים, עם האווירה והמקום.

מה התכנון למסיבות הבאות?

"התאריך למסיבה הבאה עדייו לא סגור אבל אנחנו מתכננים להביא אומנים מקומיים ישראלים מסגנונות המוסיקה האלקטרונית וההיפ הופ להתארח אצלנו במסיבות הבאות, לעשות מסיבות נושא כמו שנות ה-80 בסיגנון האוס, ומסיבת רמיקס, שבה ננגן דברים מוכרים ברמיקסים אלקטרוניים של האוס."

"לסיכום, אנחנו מתרגשים מאוד לקראת הפתיחה, אנחנו מרגישים ומקבלים המון פידבק מאנשים שחיכו למסיבות בסגנון הזה הרבה זמן ואנחנו מחכים לחגוג איתם במוצאי שבת הקרובה! הכניסה היא חינם עם רישום לאירוע דרך הפייסבוק."

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת