לכולם יש את המסעדה הקטנה האהובה, בית הקפה השכונתי או אפילו את הפיצה המיוחדת שכולם מכירים באזור. כמה פעמים יצא לכם לרצות דווקא את הפיצה המיוחדת של אותו עסק קטן או את המאפה המיוחד שמפיץ ניחוחות בכל פעם שאתם עוברים לידו בדרך לעבודה. עכשיו נסו למצוא את העסק הזה באפליקציה כדי להזמין משלוח. סביר להניח שלא תוכלו למצוא אותו, אלא רק בפלייארים או מגנטים על המקרר, אולי תמצאו את הטלפון למשלוחים באתר אינטרנט אבל אפליקציה שתהיה זמינה לכם בלחיצת כפתור בטלפון, כמו שיש לרשתות הגדולות דוגמת דומינוס, כנראה שלא תוכלו להוריד. 

https://www.bite-tech.co.il/usa

פיתוח של אפליקציה ייחודית הוא עסק יקר במיוחד. אם בעל העסק רוצה להשקיע בלקוחותיו ולהנגיש את מערך השליחויות שלו הוא יאלץ להיפרד מסכומים די גדולים שמתחילים בכעשרות אלפי דולרים. אני בטוחה שתסכימו איתי שזו סיבה מספיק טובה לאותם עסקים עצמאיים להבין שאולי לא מדובר במהלך משתלם, והם יאלצו להמשיך לקבל הזמנות למשלוחים בדרך הישנה, ולא להתקדם עם העולם המודרני הטכנולוגי החדש, עולם האפליקציות.

חברת סטארט-אפ ישראלית פיתחה פתרון זול, נוח, זמין ולא מצריך מאמץ גדול במיוחד עבור בעל העסק. כמו שוויקס (WIX), ושאר החברות הדומות, עשו את זה בעולם האינטרנט, עכשיו מפתחי בייט-טק (BITE-TECH) פורצים את שוק האפליקציות ומשנים אותו.

הכל התחיל בניסיון לעזור לחבר אומר ארז מלכה, מייסד בייט-טק. "עבדתי בעסק של הוריי, שמשווק מצרכים לבעלי מסעדות , יום אחד ראיתי חבר שיש לו עסק מתקשה לעמוד בכמות ההזמנות שמגיעות אליו דרך הטלפון. כששאלתי אותו למה הוא לא פשוט בונה אפליקציה שתסייע לו, הוא אמר לי שאפליקציה היתה עושה לו וללקוחות את החיים פשוטים יותר אבל אין לו כסף לזה. הבנתי שאני רוצה לעזור לו אז חיפשתי עבורו פלטפורמה לבניית אפליקציה למשלוחים. לא האמנתי שאין דבר כזה עדיין". אז עלה במוחו הרעיון שהגיע הזמן שמישהו ישבור את השוק וילחם במונופול האפליקציות. 

יחד עם עמית כהן, יזם מנוסה הם החליטו להקים פלטפורמה שתסייע לכל בעל עסק בין אם יש לו סניף אחד או עשרות סניפים. המאמצים הרבים השתלמו. לפני כשנתיים הם יצרו מערכת הזמנות חדשנית שמאפשרת לעסקים ליצור לעצמם אפליקציה ייחודית, מותאמת לעסק, לנהל משלוחים, לשלוח הודעות "פוש" וקופונים ללקוחות, להתייעל ואף להגביר את המכירות, והכל בעלויות נוחות לעומת מה שהיה מקובל עד כה. "האפליקציה עוזרת לי לא רק מול הלקוחות אלא גם מול העובדים שלי. זה נוח, חוסך טעויות במשלוחים, חוסך לי זמן וכסף והעובדים יכולים סוף סוף להתמקד בעבודה ולא להיות מחוברים לקו הטלפון. זה גם מאפשר לי לשווק בצורה יעילה יותר את העסק". אומר רועי הבעלים של "בולס קריות".

בימים האחרונים הם אפילו קיבלו הצעה מפתה של 500,000 דולר ממשקיע חיצוני, אבל הם החליטו שהויתור על אחוזים גבוהים בהרכב הבעלות של החברה לא משתלם בשלב הזה. מאות בתי עסק בישראל כבר משתמשים בפלטפורמה החדשה, ועכשיו היא מגיעה גם לארה"ב. לאיציק, ראש מערך המכירות בקליפורניה, יש סיפור דומה, גם הוא חיפש וחיפש עבור חבר פתרון לעסק והגיע במקרה לבייט-טק. "זה גאוני" אמר, "לא האמנתי שעד כה זה לא היה קיים. לחבר שלי הציעו לפתח אפליקציה תמורת 100,000 דולר. זה היה הזוי. עכשיו עם בייט-טק הוא שילם תשלום ראשוני ותשלום חודשי, יש לו אפליקציה שהוא מקבל עליה פידבקים טובים, הוא מרוצה, הלקוחות מרוצים, ואם יש לו בעיה יש לו אפילו למי לפנות כדי לטפל בה". עכשיו הוא הצטרף להצלחה בתקווה שיוכל לסייע לעסקים קטנים נוספים "רוצה לתת פתרון לכולם. שתהיה הזדמנות שווה גם לעסקים הקטנים לצמוח ולהתפתח ולהגיע ליותר לקוחות ולא רק לרשתות הגדולות".

הכנסו והזמינו עוד היום!

https://www.bite-tech.co.il/usa

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון (2483) 866.757BITE  


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת