הפרמיות של ביטוחי הנכסים בפלורידה עלו בכ-7.5 אחוזים בחודשיים האחרונים. זאת, בעקבות אסונות הטבע שפקדו את המדינה. כך אמר היום (שני) הברוקר וויליס רה. לעומת זאת, הפרימיות של נכסים שלא מבוטחים נגד נזקי טבע ירדו באחוז דומה.


ענני סערה בשמי פלורידה, לפני כחודש


בעקבות שיא בהפסדים של חברות הביטוח בשל אסונות טבע בשנה שעברה, כולל שלושה הוריקנים קשים שפקדו את ארצות הברית והאיים הקאריביים, חברות הביטוח קיוו לעליה גדולה יותר בפרימיות.

עם זאת, עלייה בתחרות בתחום הביטוח הביאה לצמצום בעלייה של גובה מחירי הביטוח.

לפני יום הזיכרון פונו מבתיהם אלפי תושבי המדינה בעקבות התחזקות הסופה הטרופית אלברטו והתקדמותה לכיוון פלורידה. אלברטו היא הסופה האטלנטית הראשונה שקיבלה שם בשנת 2018, כמה ימים לפני פתיחת עונת ההוריקנים הרשמית ב-1 ביוני. הסופה הביאה עמה רוחות במהירות 60 מייל לשעה וגשמים רבים.

מושל פלורידה, ריק סקוט, מצב חירום ברחבי כל 67 המחוזות. אתמול אמר סקוט כי במשמר הלאומי של פלורידה יש 5,500 חברים שמוכנים לפעולה במקרה הצורך. "אם קיבלתם צו פינוי - אל תתעלמו ממנו", כתב סקוט בטוויטר.

בשנה שעברה היו כמה הוריקנים קטלניים בארצות הברית ובקריביים, שפגעו במקומות כמו טקסס, פלורידה ופורטו ריקו, והסבו נזק בעלות של מאות מיליארדי דולרים, הפסקות חשמל ענקיות וחורבן של מאות אלפי מבנים ובתי מגורים.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת