אם כל מגרשי החניה בשדה התעופה של לוס אנג'לס, LAX, מלאים והטיסה שלכם ממריאה בעוד כשעה, אתם יכולים להתחיל להתפלל או פשוט להמשיך לקרוא על הפתרונות.

מקומות החניה אוזלים נוכח הגידול בהיקפי הבניה

עונת הקיץ היא תקופה של חופשה אחת ארוכה בשדה התעופה של העיר. חניון C, משמש כמגרש מרכזי עבור מי שמחפשים חניה לטווח ארוך והוא נסגר לכניסות רכבים חדשים באמצע חודש יוני. גם המגרשים האחרים עמוסים, לכן אי אפשר לצפות לכניסה מהירה שתאפשר חניה.

אפשר להאשים את החגים או את עונת החופשות, אך מקומות החניה במתחם שדה התעופה נעלמים בעיקר בעקבות הגידול בהיקפי הבניה.

השורה התחתונה: הזמינו מקום חניה במגרש פרטי. מדובר במהלך שחייבים לבצע אם מעוניינים להגיע עם המכונית לשדה התעופה החמישי בגדלו בעולם ולהשאיר אותה שם. עם זאת, על מנת להקל על איתור חניה בחניונים של השדה יש עוד כמה פרטים שכדאי לדעת.

כמו למשל, שמגרש החניה C, שנמצא על 6221 W. 96th St., הוא האפשרות הזולה ביותר במתחם שדה התעופה. אך למרות גדלו, הבניה ופעילויות אחרות המתקיימות בסמוך תפסו כמה ממקומות החניה שבו. כמו כן, בחניון הזה לא מקבלים הזמנות מראש, אך ניתן לבדוק עד כמה הוא מלא באתר האינטרנט שלו, לפני היציאה מהבית.

מגרשי חניה פרטיים, כגון WallyPark, מציעים את היתרון המשמעותי המרכזי: אפשרות להזמנה מראש. כמו שאר מגרשי החניה הפרטיים, גם בזה האמור מציעים שירותי הסעות מהחניה אל הטרמינלים השונים.

ישנם עשרה מגרשי חניה פרטיים ברדיוס של מייל אחד מהטרמינל, אך המחיר עלול להיות גבוה באופן משמעותי בהשוואה לחניון C, כשבעונות מסוימות הוא עלול להגיע לפי שלושה. למרות זאת, האפשרות להזמין מקום היא יתרון ששווה את הכסף.  

טבלת מחירים קצרה מראה שבימים בהם תשלמו בחניון C 12 דולר לכל 24 שעות, בחניון פרטי עם שירותי חניה, המחיר יכול להגיע ל-50 דולר או יותר ליום שלם. בחניונים בהם מתאפשרת חניה עצמית המחיר נע בין 12 ל-20 דולר ליום. המחיר עולה או יורד בהתאם לביקוש.

על מנת להזמין מקום באחד מהחניונים, אפשר להיכנס לאתר הזמנת החניה של שדה התעופה, לחפש את המגרש עם המחירים הטובים ביותר ולהזמין.

הטיסה בעוד שעה ואתם עוד כאן? להבא הזמינו מקום חניה מראש

פתרון לרגע אחרון: אם כל מגרשי החניה לטווח ארוך מלאים, האפשרות האחרונה היא למצוא חניה באחד מהמגרשים לטווח קצר, שממוקמים בסמוך לטרמינלים עצמם. במשך רוב הזמן, במגרש החניה 1 אפשר למצוא את מספר המקומות הזמינים הגדול ביותר. חניונים אחרים מלאים יותר במשך רוב השבוע.

המחירים בחניונים קצרי הטווח נעים סביב 30 דולר ליום, אך זה כנראה עדיף על מצב בו מפספסים את הטיסה, בייחוד אם היא אמורה לצאת בעונת שיא והזמנה מחדש עלולה להיות תהליך מסורבל ומסובך.

חשוב לציין, כי גם בחניונים לטווח קצר, שמציעים 8,300 מקומות חניה, מומלץ לבדוק את זמינות המקומות לפני שמגיעים.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת