ההצעה הבאה תשמח את כל מי שמאסו בתשלום נוסף על משקאות במהלך שיט. החל מה-5 בספטמבר תציע חברת הספנות, Princess Cruises, חבילת שיט חדשה בשם Sip and Sail (שתו ושוטו). במסגרת ההצעה ניתן לרכוש חופשה על ספינת ה-Princess של החברה וליהנות מחבילת משקאות ללא הגבלה, במהלך השהות על הסיפון.

חופשי על הבר  

החבילה, שהושקה לאחרונה, תהיה זמינה החל מקיץ 2019 ועד לאביב של 2020, לרוכשים חופשות למשך 6 עד 56 ימי הפלגה בקווי השיט השונים אותם מפעילה החברה ברחבי הגלובוס. יש לציין, כי החבילה מיועדת למזמינים חופשה בחדרים עם מרפסת, במיני סוויטות או בסוויטות על ספינת Princess בלבד.

המהלך מהווה חלק מתכנית אסטרטגית שעיקרה קידום מכירות לספינה ובמסגרתו ניתן ליהנות משקאות חינם לעד ארבעה אנשים בחדר. שני אנשים מבוגרים בכל חדר יוכלו לשתות משקאות שונים כולל אלכוהוליים ללא הגבלה במסגרת חבילת הפרימייר המדוברת, שמחירה הרגיל עומד על 59.99 דולר לאדם ליום. במקרה של נוסעים שלישי ורביעי בתא, בהנחה שמדובר בילדים, הם יוכלו ליהנות ממשקאות מוגזים ללא הגבלה, במסגרת חבילה שמחירה הרגיל עומד על 8.05 דולר לאדם ליום.

מחירה הרגיל של חבילה הוא 59.99 דולר ליום לאדם

החבילה שמציעים במסגרת מהלך קידום המכירות של ספינת Princess, כוללת משקאות בירה, יין בכוס וקוקטיילים שמחירם הרגיל הוא 12 דולר או פחות, משקאות שאינם אלכוהוליים, בהם גם מים מינרליים (500 מ"ל בלבד), סודה, מיצים טריים (אם יש), משקאות קפה מיוחדים, תה, מילקשייק ומשקאות אנרגיה.

החבילה אינה כוללת בקבוקי יין, בקבוקי מים של ליטר, סודה בפחית ומיצים בבקבוקים, אותם ניתן לרכוש בהנחה של 25 אחוז מהמחיר המופיע בתפריט.

החבילה זמינה לתושבי ארצות הברית, קנדה, מקסיקו ואיי ברמודה, בגילאי 21 ומעלה בלבד.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת