המערכת האקולוגית של פורטו ריקו עדיין משתקמת מהנזקים שיצרו סופות ההוריקן ההרסניות בסתיו האחרון. במשך כל ימות השנה, מציע ארגון הסביבה, Para La Naturaleza, פעילויות חינם למטיילים שמעוניינים להתנדב, לשנות את העולם ולקחת חלק בשיקום ובעזרה לקהילה.  

אפשר להצטרף מתי שרוצים

המטיילים יכולים לעצב לעצמם את טיול ההתנדבות בעזרת הארגון, שמשלב הזדמנויות רבות ומגוונות עבור נוסעים שמעוניינים לעזור. מנתוני הארגון עולה, כי בין 23 ל-31 מיליון עצים נכרתו ביער הגשם היחיד שעל יבשת אמריקה הצפונית, שבאל יונקה.

המטיילים יכולים לשלב בחופשה שלהם פעילות התנדבותית, במסגרתה עוזרים במשתלה של ריו פיידראס, שבסן חואן. הפעילות כוללת סיוע במאמץ הכללי לגדל ולשתול 775,000 עצים במשך חמש השנים הבאות.

אפשר לבחור להשתתף בפעילות נטיעות, עם קבוצת פעילי הארגון, במקומות שנבחרו בקפידה, כגון קבסס דה סן חואן, בפז'ארדו. המאמץ האדיר הזה לסייע בשיקום הטבע יעזור לאי לעמוד בפני סערות ואסונות נוספים.

אחד היתרונות של ההצעה האמורה קשור בכך שהפעילויות מתבצעות במשך כל ימות השנה ואין צורך לבצע התאמות לתאריכי החופשה. אפשר להצטרף מתי רוצים.

בואו ליהנות ולעזור לעולם

מומלץ להזמין מקום מראש בפעילות ההתנדבותית בה בוחרים לקחת חלק בחופשה הקרובה. אפשר להזמין מקומות גם בני המשפחה והחברים. יש לתכנן את ההשתתפות כך שסן חואן תשמש בסיס לכל מרכיבי החופשה האחרים הדרושים סביב הפעילות בה לוקחים חלק. המתנדבים משלמים בעצמם על האירוח, הארוחות וכל מרכיב אחר של החופשה. הארגון מציע הסעות באמצעי התחבורה המקומיים.

לפרטים: 787-722-5882
אתר: www.paralanaturaleza.org/en
דוא"ל: info@paralanaturaleza.org  


You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת