דילן סטולץ בת ה-51, מורה מלונג איילנד שעבד במשך תקופה ארוכה במחנה קיץ באזור, מואשם בהתעללות מינית בחמישה קטינים, כולם מתחת לגיל 11. סטולץ, תושב שכונת "ליטל נק", הממוקמת ברובע קווינס, נעצר שלשום (ד') וצפוי לעמוד לדין על חמישה סעיפים של ניצול מיני מדרגה ראשונה, כך על פי משטרת המדינה. החקירה בעניינו החלה בחודש שעבר לאחר שהתקבלו תלונות רבות אודות התנהגותו במחנה הקיץ "בראנט לייק" (Brant Lake Camp).


ביה"ס היסודי "אוגדן", בו לימד המורה (צילום: משרד החינוך במחוז נסאו)


על פי המשטרה, נודע לה על ההאשמות כנגד המורה ב-28 ביוני, אך לא ברור מתי האירוע הראשון התרחש. סטולץ עצמו מועסק במחנה הקיץ מזה 33 שנים, ומחוץ לחודשי הקיץ הוא עובד כמורה בבית הספר היסודי "אוגדן" (Ogden Elementary School), אשר ממוקם בעיירה וואלי סטרים (Valley Stream), הנמצאת במחוז נאסאו. על פי משרד החינוך, הוא משמש כמחנך של כיתה ד' בבית הספר.


דילן סטולץ, המורה החשוד (צילום: משטרת מדינת ניו יורק)


ממשרד החינוך במחוז נמסר כי סטולץ הועבר מבית הספר לתפקיד שבו לא יהיה לו קשר עם תלמידים עד תום המשפט בעניינו, אז יוחלט כיצד להמשיך בהתאם להחלטת בית המשפט. האחראי על משרד החינוך במחוז, ראלף מארינו, שלח מכתב לכל ההורים ובו נאמר כי "לקחנו צעדים מתאימים כדי לטפל בנושא". ממחנה הקיץ שבו עבד נמסר כי הם משתפים פעולה עם חקירת המשטרה, אך סירבו להגיב להאשמות. סטולץ עצמו הובא כבר אתמול בפני שופט, והוא צפוי לשוב לבית המשפט כבר בשבוע הבא.

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת