במלון החדש של יוניברסל, Endless Summer Resort - Surfside Inn and Suites, באורלנדו, כבר מקבלים הזמנות לשנת 2019. המתחם יהיה הראשון בקטגוריית מלונות ה-Value של הרשת, עם מחירים של החל מ-100 דולר ללילה. מדובר באתר נופש שמציע אפשרות לחופשה משפחתית, עבור המבקרים באתרי יוניברסל.

טוב שלא הזמנתם חופשה עד עכשיו ותוכלו ליהנות מההטבות שמציעים במלון החדש

צוות הקריאטיב של המלון פיתח קונספט אירוח בלעדי עבור לקוחות הרשת, שמתמקד במחירים אטרקטיביים ובשילוב של מגוון הטבות. במסגרת האירוח המדובר יוצע חדר סטנדרטי במחיר של החל מ-73 דולר ללילה בהזמנת שבעה לילות, וחדר סטנדרטי במחיר של החל מ-85 דולר ללילה בהזמנת ארבעה לילות.

המלון כולל גם 390 סוויטות עם שני חדרי שינה, שמתאימים לאירוח של עד שישה איש. המחיר לשהות בסוויטות עומד על החל מ-111 דולר ללילה בהזמנת שבעה לילות.

מתחם כפר הנופש החדש עונה על כל מרכיב שדרוש לחופשה משפחתית, כולל איכות, ידידותיות, נגישות והטבות בלעדיות, שמוצעות באופן בלעדי במלונות יוניברסל. המלון נכנס לקטגוריית האירוח של מלונות ה-Value, המציעים חופשה בהתאם לכל סגנון ולכל תקציב.

האורחים בכפר הנופש נהנים משלל היתרונות המאפיינים את יתר מלונות יוניברסל, כגון כניסה מוקדמת לפארקי השעשועים והאטרקציות, הסעות חינם אל הפארק וממנו, משלוח חינם של הקניות אל חדר המלון וכרטיס המקנה גישה למגוון אתרים בעיר.

החדרים המשפחתיים במלון החדש של רשת יוניברסל


המלון מציע גם חוויית גלישה מהנה ורגועה ברחבי החופים שמסביב ויפעל כמלון השביעי של הרשת באורלנדו שמשתף פעולה עם רשת מלונות Loews .

המלון החדש ישמש אח לזה שיפתח בשנת 2020, Endless Summer Resort – Dockside Inn and Suites, ויציע 2,050 חדרים וסוויטות.  

כתובת: 7000 Universal Blvd, Orlando, Florida
טלפון: 407-503-4000
אתר: UniversalOrlando.com

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת