בואנה להתחפר בתוך יערות הגשם העתיקים בעולם, שנמצאים על האי בורנאו (Borneo) במלזיה, במסע בן 14 ימים לנשים בלבד. המשתתפות תפגשנה בג'קרטה, שבאינדונזיה, על מנת לצאת לטבילה מופלאה בטבע, הכוללת שיט בסירות חתירה, בתוך הביצות שעל האי.

יופיו הפלאי של הטבע, על האי בורנאו, מלזיה

הביצות הן ביתם של קופי אורנגאוטנג ושל קופים אחרים אותם אפשר לפגוש במהלך השיט. משם ימשיך המסע אל אתר של הקרן לשימור קופי האורנגאוטנג בבורנאו. שם יחשפו המשתתפות לתהליכי השיקום שמסייעים לקופים להתגבר על בעיות שונות ולשוב אל ביתם בטבע.

בין נקודות השיא של המסע, גם ביקור באיי פלורס (Flores), המיושבים על ידי דרקוני קומודו; מפגש עם רופא אליל באלינזי וטיול שעובר דרך מכתש של הר געש פעיל.

המסע יצא מספר פעמים במהלך שנת 2019, עם מספר מקומות מוגבל בכל קבוצה: בין ה-4 ל-17 באפריל, בין ה-2 ל-15 במאי, בין ה-20 ביוני ל-3 ביולי, בין ה-3 ל-16 באוקטובר ובין ה-31 באוקטובר ל-13 בנובמבר.

העצמה נשית דרך מפגשים עם קופי אורנגאוטנג

המחיר הוא 4,995 דולר לנוסעת בחדר זוגי, כשיש להוסיף 1,295 דולר לנוסעת אחת בחדר זוגי. המחיר כולל אירוח ל-13 לילות, שלוש ארוחות ביום, מדריכת טיולים, טיסות פנימיות, ציוד לצלילות שנורקל, אופניים וקיאקים. המחיר אינו כולל טיסה בינלאומית.

לפרטים נוספים: 888-993-1222

You Might Also Like

חוסכים ומרוויחים

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת