השחקן שמורגל בגילום דמויות בעלות אופי חם מזג, ג'ונתן ריס מאיירס, ואשתו, מארה ליין, נעצרו בנמל התעופה הבינלאומי של לוס אנג'לס, לאחר שהוא התפרץ לעבר דיילת בטיסה. הם בדיוק חזרו משהות בדרום אמריקה, שם ניסו לטפל בבעיית העצבים של השחקן, שמוכר בעיקר בזכות הדמויות הזועמות שגילם, בהן גם הנרי השמיני בסדרה "שושלת טיודור" והבישוף הלוחם מהסדרה "הוויקינגים".


מאיירס. נלחם בהתמכרות ובהתפרצויות זעם


ליין פרסמה פוסט באינסטגרם בו התנצלה על התנהגותו של בעלה במהלך הטיסה ממיאמי ללוס אנג'לס. "שמונה חודשים של פיכחות ויום מצער בנמל תעופה. היינו בדרום אמריקה במיוחד כדי לעבוד על בעיית העצבים של ג'ונתן, אנחנו רוצים שהוא יגיבבצורה אחרת וייקח אחריות למעשים שלו".

מאיירס נעצר בלוס אנג'לס לאחר שתקף מילולית דיילת של American Airlines, לטענתו בגלל שהיא נכנסה לוויכוח עם אשתו. "ג'ונתן מצטער מאד עקב אי הנוחות שנגרמה בטיסה. הוא פשוט לא היה עצמו ודיבר בצורה גסה מאד. זה לא האופי שלו" רשמה ליין בחשבונה האישי באינסטגרם. 


עם אשתו, מארה ליין


"חזרנו הביתה והוא שלם ובריא ומאד מאד מצטער על מה שעשה ועל חוסר הכבוד שהפגין כלפיי, כלפי הדיילות וכלפי גורמים אחרים" הוסיפה, "תודה על ההבנה שלכם ועל החמלה בעיצומו של מאבק מתמשך בהתמכרות".

You Might Also Like

עדכונים חיים 24/7

כל מה שחשוב לך לדעת בזמן אמת

הירשמו עכשיו בחינם לדיוור היומי, ומדי יום תקבלו חדשות חשובות ועדכונים בזמן אמת